Вячеслав Ткачук взяв участь у відкритті навчально-практичного центру зварювальних технологій

21-02-2019

В.о. міського голови Вячеслав Ткачук 21 лютого взяв участь в урочистому відкритті навчально-практичного центру за професією «Електрозварник ручного зварювання. Електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних зварювальних машинах». Такий центр створено на базі ДНЗ «Сєвєродонецький професійний будівельний ліцей».

У заході взяли участь керівництво області та міста, обласного Центру зайнятості, представники метод центру профтехосвіти, директори закладів П(ПТ)О Сєвєродонецька, Лисичанська, Рубіжного та керівники компаній – партнери Будівельного ліцею, у тому числі генеральний директор «Промхіммонтаж» Юрій Панаїт.

До присутніх звернувся в.о. міського голови, давній партнер ліцею, колишній замовник кадрів, будучи на посаді генерального директора «Луганськбуду», Вячеслав Ткачук:  «Радий знову бути тут і вкотре говорити слова вдячності викладачам і незмінному керівнику Будівельного ліцею Борису Гречишкіну. Ваша праця заслуговує на повагу. Саме завдяки вам вдалося зберегти цей навчальний заклад і продовжити розвивати його. Труд спеціалістів, яких ви випускаєте, необхідний і використовується у різних сферах. Я з гордістю згадую свої студентські роки у Дніпропетровському зварювальному технікумі імені Є.О. Патона, і можу з упевненістю сказати, у вас великі перспективи. Хочу побажати вам удачі!»

Надалі поважні гості ознайомились з роботою зварювального обладнання нового центру, відвідали майстер-класи.

В.о.  міського голови Вячеслав Ткачук не зміг утриматися від участі та на власному прикладі показав майстер-клас, випробувавши плазморіз. Без цього приладу не обійтись, коли вимоги до швидкості та обсягу виконуваних процесів досить жорсткі, а отже його використовують у машинобудуванні, у виготовленні великих металевих конструкцій, при різці труб, листового металу та металопрофілю.

З метою оновлення матеріально-технічної бази закладів професійної освіти та сприяння якісній підготовці робітничих кадрів Міністерство освіти і науки України своїм наказом затвердило перелік таких закладів, на яких будуть створені навчально-практичні центри. На облаштування центру зварювальних технологій у Сєвєродонецьку витрачено понад 3 млн. грн.: 2,3 млн. виділила держава, решту – область.

Таких навчально-практичних центрів у Сєвєродонецьку два. Ще один відкрито у ВПУ № 94 з професії  «Електромонтажник з освітлення та освітлювальних мереж. Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування. Електромонтажник силових мереж та електроустаткування».

А от на базі Сєвєродонецького будівельного ліцею це вже другий навчально-практичний центр. З 2004 року тут працює будівельний центр спільно з компанією «Хенкель Баутехнік (Україна)», де проводяться конкурси профмайстерності, семінари-практикуми, майстер-класи з використанням сучасних будівельних матеріалів і технологій

Средняя: 4.7 (3 оценок)