Якщо поважаєш своїх громадян – допоможи їм

24-01-2019

До в.о. міського голови В’ячеслава Ткачука постійно звертаються мешканці міста щодо сприяння у вирішенні житлово-комунальних, земельних питань та пропозицій щодо розвитку міста. Зокрема, 23 січня на особистому прийомі питання стосувалися відмови міськгазу в безкоштовному встановленні газових лічильників, які мешканці міста купляють за власні кошти, вимагаючи від них сплати за послуги з установки. А деякі заявники, повідомили, що вони вже не тільки купили за власні кошти зазначені прилади обліку, а й оплатили їх установку, але у міськгазі затягують їх встановлення більше, ніж на місяць.

За результатами прийому громадян В’ячеслав Ткачук надав доручення керівникам відповідних служб обов’язкового розв’язання кожного проблемного питання та взяв під особистий контроль вирішення порушених питань.

«Жодне звернення не залишати без належної уваги та детального роз’яснення того, як в межах правового поля допомогти людям вирішити їхні проблеми. Наші громадяни мають право на захищення своїх прав і свобод. Тому прийом повинні вести всі без виключення заступники міського голови згідно з рішенням виконкому без права переносу прийому. Це відтепер – аксіома. Я не виключаю, що в разі виникнення у місті хвилі проблем, для наших громадян буде проводитися розширений прийом за участю керівників відповідних підприємств», - заявив в.о. міського голови.

Повідомляємо, що прийом в.о. міського голови здійснюється щосереди з 14:00 до 15:30 год. за попереднім записом.

Запис на особистий прийом до в.о. міського голови проводиться відділом зі звернень громадян щосереди з 08:00 до 12:00 год. (бульвар Дружби Народів 32, каб. 19) або за телефоном: 70-22-10.

Адреса електронної пошти: zvernennyatsed-rada [dot] gov [dot] ua

Графік особистого прийому громадян керівництвом Сєвєродонецької міської ради

№№

керуючий справами виконкому

понеділок

14-00 – 15-30

вівторок – п’ятниця  за домовленістю по тел.

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю

Средняя: 5 (3 оценок)