З 19 березня у Сєвєродонецькій міській раді запроваджено роботу з віддаленим доступом

18-03-2020

У зв’язку з запровадженням карантину, на виконання пункту шостого Постанови КМУ від 16 березня 2020р. №215, ]]>розпорядженням міського голови №93 від 18 березня 2020 року ]]>Сєвєродонецьку міську раду переведено на роботу з віддаленим доступом з використанням електронних комунікацій та технологій, з забезпеченням чергування.

До особливого розпорядження скасовано проведення особистих прийомів громадян в.о. міського голови Сєвєродонецька та заступників міського голови.

Відділом звернень громадян, загальним  та оргвідділом  прийом звернень та кореспонденції здійснюватиметься через Укрпошту, або на електронні пошти:

zvernennyatsed-rada [dot] gov [dot] ua – для відділу зі звернень громадян;

ispolkomatsed-rada [dot] gov [dot] ua – для загального відділу.