За матеріалами СБУ до 15 років за ґратами загрожує окупаційним очільникам «прокуратури» та «поліції» Сєвєродонецька

06-07-2023

Оперативники та слідчі СБУ продовжують документування діяльності колаборантів, які служать ворогу у лавах незаконних «правоохоронних органів». Щойно завершено досудове розслідування щодо чотирьох ворожих поплічників.

Одним із них є мешканець Луганська, якого у липні 2022 року загарбники призначили «прокурором г. Северодонецка лнр». До початку російської агресії він займався адвокатською діяльністю. Після подій 2014 р. підтримав окупантів і вступив на службу до так зв. «генеральної прокуратури лнр». Був оголошений у розшук за участь у терористичній організації.

Ще одним фігурантом став житель тимчасово окупованого Довжанська (стара назва Свердловськ), який після 2014 року пішов на службу угрупованню «лнр» і згодом обійняв керівну посаду у так зв. «Свердловском говд мвд лнр». Після широкомасштабного вторгнення його призначено «врио начальника Северодонецкого говд мвд лнр».

Наразі правопорушники допомагають ворогу втримувати під контролем ситуацію у Сєвєродонецьку, виявляти та здійснювати «кримінальне переслідування» патріотів України.

Також відповідатиме перед законом колишня співробітниця митних органів України яка перейшла на бік ворога і отримала посаду начальника «отдела таможенного оформления таможенного поста «Красная Таловка».

У колабораційній діяльності також підозрюється мешканка Старобільського району, яка у липні 2022 р. поступила на службу до «Новопсковского ровд мвд лнр» та принесла присягу окупаційній «владі».

Обвинувальні матеріали щодо цих осіб скеровано до суду. Їх оголошено у розшук.

Зловмисникам загрожує до 15 років позбавлення волі та конфіскація майна.

Досудове розслідування здійснювали слідчі ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях за процесуального керівництва Луганської обласної прокуратури.

]]>3 управління ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях - м. Сєвєродонецьк]]> - ]]>https://www.facebook.com/ssu.sievierodonetsk/posts/pfbid02xqb21F4r26Hv8i...]]>