За неоціненний подвиг, героїзм і мужність

13-12-2018

З нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС 13 грудня у залі засідань міської ради відбулося урочисте нагородження ліквідаторів аварії.

До присутніх звернувся міський голова Валентин Казаков. Він підкреслив значимість подвигу, який ліквідатори здійснили понад 30 років тому:

«Аварія на Чорнобильській АЕС поділила історію на дві частини – до Чорнобиля і після найстрашнішої у світовій історії техногенної катастрофи. Розвиток науки та технологій  – це дуже добре, але людське життя – це найголовніше, що є на світі. І від цього потрібно відштовхуватися в усіх проявах нашого життя. Низко схиляю голови перед тими, кого вже немає з нами. Ви всі опалені цією трагедією. Ми пам’ятаємо про всіх, хто здійснив неоціненний подвиг», - сказав Валентин Казаков і побажав чорнобильцям міцного здоров’я та довгих років життя.

За неоціненний подвиг, героїзм і мужність, проявлені в екстремальних обставинах та з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС Валентин Казаков нагородив грамотами виконавчого комітету, подяками та подарунками ліквідаторів наслідків аварії.

Після чого чорнобильці змістовно поспілкувалися з міським головою та поставили йому питання, які найбільше цікавлять саме цю пільгову категорію.

14 грудня в Україні традиційно відзначають День вшанування ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС — людей, які ціною свого життя і здоров’я здолали страшну трагедію, що сталася 26 квітня 1986 року на Чорнобильській АЕС. З цієї нагоди  14 грудня о 10.00 відбудеться мітинг-реквієм біля пам’ятника жертвам Чорнобиля (Сквер Слави, р-н перехрестя вул. Донецька - пр. Гвардійський). Адже саме 14 грудня було завершено будівництво саркофагу Чорнобильської АЕС. Цей день пам’яті став скорботним нагадуванням всьому людству про важку перемогу над вогнем, який охопив реактор атомної станції.

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю