Запрошуємо до обговорення питання

28-05-2020

В Сєвєродонецькій міській раді розпочалися консультації щодо впровадження послуги «соціальне таксі»: 26 травня відбулося перше засідання робочої групи.

У місті 265 жителів пересуваються на візках, тож, дістатися закладів та установ, які віддалені від місця їх проживання, є для них досить проблемним. Є пропозиція надавати послуги з перевезення таких пасажирів від фізичної особи, яка має у власності спеціалізований бус на 8 місць, обладнаний ліфтом для підйому візка, складними сидіннями, можливістю зафіксувати візок тощо. Запрошуємо до обговорення, яким чином організувати надання таких послуг.

Тож, будемо вдячні за пропозиції та думку. Обговорення проводиться на ФБ-сторінці Сєвєродонецької міської ради у вигляді коментарів. Запрошуємо, приєднуйтеся до розбудови нового Сєвєродонецька.

Средняя: 5 (2 оценок)