Запрошуємо на весняну толоку 20 квітня!

15-04-2019

Шановні сєвєродончани та гості міста!

Шановні керівники підприємств, установ, організацій міста незалежно від форм власності, фізичних осіб-підприємців, учбових закладів!

Запрошуємо взяти активну участь у щорічній всеукраїнській акції «За чисте довкілля» та у її рамках 20 квітня «Дня благоустрою»!

Сподіваємося, що й цього року городяни, керівники і колективи підприємств, організацій, установ всіх форм власності, інститути громадянського суспільства та представники політичних партій долучаться до весняних заходів з упорядкування вулиць, придорожніх лісосмуг, прибудинкових територій, скверів, зелених зон навколо міських озер тощо.

УЖКГ міської ради пропонує інститутам громадянського суспільства та політичним партіям приєднатись до благоустрою території Центрального парку культури та відпочинку (про свою участь просимо повідомити до 17.04.2019 року на електронну адресу: ygkx [dot] sedatukr [dot] net або за телефонами: 5-21-73, 5-10-89, 5-08-66).

З метою своєчасного вивозу зібраного сміття та рослинних відходів, для розміщення, на обраних вами територіях, сміттєвих контейнерів, або залучення спецтранспорту для вивозу твердих побутових відходів пропонуємо завчасно подати заявку до диспетчерської КП «Сєвєродонецьккомунсервіс» за телефоном 3-13-50.

Якщо ви, шановні городяни, маєте час і можливості, закликаємо розпочати прибирання міста.

Сєвєродончани! Давайте разом зробимо наше місто чистим, охайним та красивим!

Средняя: 5 (4 оценок)