Запрошуємо включитися в процес громадського обговорення щодо перспективних планів на 2019-2021 роки

22-01-2019

Запрошуємо включитися в процес громадського обговорення щодо]]> перспективних планів на 2019-2021 роки]]>

1. Реконструкція заплавного мосту № 1 - м. Сєвєродонецьк.
  2. Поточний та середній ремонт дороги по просп. Гвардійський в м. Сєвєродонецьк.
  3. Асфальтобетонне покриття дороги по вулиці Об'їзна в м. Сєвєродонецьк - капітальний ремонт.
  4. Будівництво мосту через річку Борова та транспортної розв’язки біля мосту.
  5. Відновлення гідрологічного і санітарного стану річки Борова з реконструкцією існуючої водозливної греблі.
  6. Капітальний ремонт каналізаційного колектора Д 800 мм по вул. Курчатова потужністю ю 800 п.м.
  7. Капітальний ремонт каналізаційного колектора Д 500 мм по вул. Вілєсова- вул. Науки потужністю 433 п.м.
  8. Створення відкритої, єдиної споруди, що представляє собою стадіон з комплексом спортивних майданчиків, розташованих в кварталі 49а міста Сєвєродонецька.
  9. Капітальний ремонт стадіону КДЮСШ № 2 («Хімік») за адресою: м.Сєвєродонецьк, вул.Сметаніна, 5А.
  10. Реконструкція зовнішнього електропостачання селища Боброво з прокладанням кабельної лінії 6 кВ від ПС-35/6 «Борівська» (довжиною 10 км) і встановленням розвантажувальної комплектної трансформаторної підстанції КТПН-160.
  11. Капітальний ремонт тенісних кортів КДЮСШ № 1 за адресою: вул. Федоренка, 33а.
  12. Капітальний ремонт СДЮСТШ ВВС «Садко», за адресою вул. Маяковського, 19-А.
  13. Капітальний ремонт басейну та підсобних приміщень ДЮСШ № 1 розташований за адресою: м. Сєвєродонецьк, вул. Гоголя, 37.
  14. Реконструкція скверу по проспекту Космонавтів в районі будинку 25.
  15. Створення у м. Сєвєродонецьку «ЧИСТЕ СЕРЕДОВИЩЕ - ЧИСТА ЛЮДИНА» шляхом придбання спецтехніки для потреб міста Сєвєродонецька.
  16. Реконструкція державної будівлі, вул. Леніна, 32а.
  17. Будівництво пелетної котельні Навчально-виховного комплексу «Спеціалізована школа-колегіум»,  вул. Гоголя, 37.
  18. Будівництво пелетної котельні загальноосвітньої школи № 18, вул. Курчатова, 27б.
  19. Будівництво пелетної котельні дитячо-юнацької спортивної школи №1, вул. Федоренко, 33.
  20. Будівництво пелетної котельні для комунальної установи Сєвєродонецької міської багатопрофільної лікарні,  вул. Єгорова, 2б.
  21. Енергосанація дитячого навчального закладу № 25, пр. Гвардійський, 63в.
  22. Енергосанація загальноосвітньої школи № 20, вул. Гагаріна, 113.
  23. Будівництво пелетної котельні комунального закладу «Сєвєродонецький міський палац культури», пр. Хіміків, 28.

Пропозиції до проектів приймаються в строки з 22.01.2019р. по 01.02.2019р. у письмовому вигляді за адресою: м.Сєвєродонецьк, бульвар Дружби Народів, 32, відділ інвестиційної політики міської ради або  на електронну на електронну адресу investatsed-rada [dot] gov [dot] ua.

Відповідальним за організацію розгляду пропозицій призначений начальник відділу інвестиційної політики міської ради Вітченко Ольга Вікторівна (бульвар Дружби Народів, 32, кімн. 60, т.4-22-53).

Департамент економічного розвитку міської ради