Засідання громадської комісії з житлових питань Сєвєродонецької міської ВА

09-06-2023

На черговому засіданні громадської комісії з житлових питань Сєвєродонецької міської ВА в режимі онлайн опрацьовано низку питань.

Серед іншого розглянуто постановку на квартирний облік однієї особи та зняття з квартирного обліку трьох осіб. Також розглянуто звернення щодо зміни складу сім`ї  по квартобліку.

Протягом всього часу фахівцями з житлових питань мешканцям громади  надаються консультації щодо постановки на квартирний облік у загальну чергу та включення до першочергового списку внутрішньо переміщених осіб з числа учасників бойових дій. Консультують спеціалісти й щодо відновлення документів на житло та з питань щодо отримання компенсації за пошкоджене та зруйноване житло.

Щопонеділка фахівець з житлових питань надає інформаційну допомогу у гуманітарному хабі Сєвєродонецької міської ВА у місті Дніпро на пр. Петра Калнишевського, 27К. Найбільше мешканці громади звертаються за роз’ясненнями щодо постановки на квартирний облік та перебування в черзі ВПО з числа учасників бойових дій та написання заяв стосовно інформації з приватизації житла та перебуванні на квартирному обліку.