Засідання комісії з безпеки дорожнього руху

11-05-2018

11 травня під головуванням першого заступника міського голови Ігоря Слєсарєва відбулося засідання комісії з безпеки дорожнього руху.

11 травня під головуванням першого заступника міського голови Ігоря Слєсарєва відбулося засідання комісії з безпеки дорожнього руху Сєвєродонецької міської ради, на якому розглянуто звернення від мешканців міста, підприємств та організацій різних форм власності тощо.

Так, мешканці будинку по пр. Гвардійський №57 звернулися з питанням щодо безпеки пішоходів в районі їхнього будинку, встановлення додаткового освітлення біля пішохідних переходів. Представник УЖКГ повідомив, що на даний час розроблена відповідна програма, в заходах якої передбачено ремонт системи освітлення по пр. Гвардійський.

Розглянуто звернення мешканців будинків по вул. Ломоносова 15, 17, 17а, 19а щодо самовільного перекриття між квартальних проїздів мешканцями будинку вул. Ломоносова 17а. Надано доручення УЖКГ міської ради провести демонтаж блоків та поінформувати спеціальні служби.

Щодо несанкціонованої стоянки транспортних засобів «Таксі» біля Центрального ринку по вул. Менделєєва на ділянці від пр. Хіміків до вул. Гоголя вирішено провести виїзне комісійне обстеження вищезазначених місць за участю фахівців сектору безпеки дорожнього руху головного управління Національної поліції в Луганській області, відділу архітектури та відділу з благоустрою міської ради, сектору транспорту та зв’язку Департаменту економічного розвитку міськради.

Комісією прийняте рішення щодо проведення обстеження ділянок автомобільних доріг біля навчально-виховних закладів щодо нанесення дорожньої розмітки, встановлення дорожніх знаків та облаштування ділянок пристроями примусового гальмування «Лежачий поліцейський».

Розглянуті питання розміщення гостьової парковки транспортних засобів по вул. Космонавтів 25, будівництва додаткових місць паркування легкового транспорту біля ЛОДА-ОВЦА (пр. Центральний, 59) та надання дозволу на розміщення гостьової парковки автотранспорту в районі вул. Донецька 35. А на адресу авторів звернень вирішено направити листи з пропозиціями щодо розробки документів відповідно до «Порядку надання дозволів на розміщення гостьових парковок і місць паркування транспортних засобів у м. Сєвєродонецьку».

На звернення жителів будинку пр. Гвардійський, 55 щодо встановлення «Лежачого поліцейського» по пр. Гвардійському при в'їзді у двір з боку вул. Космонавтів надано доручення КП «СКС» встановити дорожній знак 3.1 «Рух заборонено» з табличкою 5.31 «Житлова зона».

Вирішено питання щодо встановлення знаків 5.16 «Місце зупинки тролейбуса або автобусу» на зупинках і знаків ПДР 5.43.1 «Пункт зупинки тролейбуса» на зупинках міського транспорту загального користування. Надане доручення КП «СКС» запланувати закупівлю відповідних знаків з подальшим їх встановленням.

Вирішено обстежити дорожньо-тротуарну мережу міста з метою пристосування для зручного користування особами з інвалідністю та іншими маломобільними групами населення.

Надано доручення КП «СКС» запланувати закупівлю з подальшим встановленням знаків «Пішохідна зона» біля набережної Чистого озера .

Вирішено встановити бетонні півсфери в арках будинків по вул. Новікова для перекриття незаконного проїзду.

Розглянуте звернення щодо заборони відстою комерційного транспорту в зоні тролейбусної зупинки «Центральний ринок» та вирішено направити відповідні листи на сектор безпеки дорожнього руху головного управління Національної поліції в Луганській області, управління Укртрансбезпеки в Луганській області тощо.

З питання безпечного проїзду перехрестя вулиці Донецької та вулиці Горького заслухано пропозиції начальника сектору безпеки дорожнього руху головного управління Національної поліції в Луганській області встановлення дзеркальної півсфери або часткового демонтажу кута паркану стадіону.

З метою ретельного та всебічного обстеження проблемних питань з безпеки дорожнього руху міста вирішено провести виїзні комісії.

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю міськради

Сектор транспорту та зв’язку Департаменту економічного розвитку міськради