Засідання комісії з безпеки дорожнього руху

18-04-2019

Під головуванням першого заступника міського голови Олега Кузьмінова 16 квітня 2019 року відбулось чергове засідання постійної міської комісії з безпеки дорожнього руху за участю представників структурних підрозділів міської ради.

Порядок денний містив 16 питань.

На початку засідання розглянуті пропозиції і варіанти вирішення питання про перекриття транспортного руху у мікрорайоні 46 по вулиці Федоренка та за результатами тривалого обговорення було вирішено недоцільним перекриття руху за даною адресою.

На розгляд міської комісії з питань контролю за станом благоустрою та врегулюванню питань щодо стихійної торгівлі на території м. Сєвєродонецька направлено питання щодо невідповідності розташування малих архітектурних форм на ділянці проспекту Хіміків в районі Центрального ринку.

Прийнято рішення узгодити ремонт розворотного кільця (перехрестя вулиць Півоварова й проспекту Хіміків) на тролейбусному маршруті № 5 та представленої на засіданні комплексної схеми розміщення тимчасових споруд на зупинці приміського та міжміського громадського транспорту по проспекту Хіміків, район автостанції.

Також членами комісії обговорено та надано пропозиції і доручення відповідним управлінням та відділам міської ради стосовно:

- встановлення лежачого поліцейського по вул. Гагаріна навпроти шкіл № 16 та № 4, зі встановленням знаку «Обережно діти» та нанесенням дорожньої розмітки «Пішохідний перехід»;

- облаштування додаткових місць паркування для автомобілів з боку пошти по проспекту Центральному;

- облаштування майданчика для паркування транспортних засобів на 5 машиномісць за адресою: проспект Хіміків, 22.

На постійному контролі комісії з безпеки дорожнього руху знаходяться наступні питання:

- колективне звернення мешканців будинку по вулиці Науки, 5, щодо облаштування зупинки громадського транспорту дорожнім знаком 5.41.1 «Пункт зупинки автобуса»;

- капітального ремонту місць паркування за адресою: проспект Космонавтів (район Храму);

- про створення служби організації дорожнього руху;

- про обрізку дерев;

- про зовнішнє освітлення тощо.