Засідання міської комісії з питань ТЕБтаНС

06-08-2019

06 серпня відбулось засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Чим викликане його проведення, озвучив головуючий на засіданні заступник міського голови Олександр Ольшанський: «Виникло нагальне питання, пов’язане зі зверненням генерального директора ТОВ «ТАУН СЕРВІС» Загоруйка Сергія Івановича щодо відключення підприємства від електропостачання найближчим часом. Більш того, наразі це питання знаходиться на контролі депутатської групи «Сєвєродончани», і безпосередньо її очільника – депутата міської ради Ігоря Буткова».

Як пояснив Олександр Ольшанський, знеструмлення об’єктів ТАУН СЕРВІСУ спричинить зупинку центрального водопостачання та водовідведення і решту невідкладних проблем.

Ці труднощі, а саме неможливість розрахуватися за електроенергію, виникли через арешт коштів і майна ТАУН СЕРВІСУ органами державної виконавчої служби на виконання наказів Господарського суду Луганської області стосовно стягнень з ТОВ «ТАУН СЕРВІС» заборгованості зі сплати послуг з очистки стічних вод на користь ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання Азот».

Як зазначено у листі генерального директора ТОВ «ТАУН СЕРВІС», ТОВ «ТАУН СЕРВІС» у 2018 році неодноразово зверталось до керівництва ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання Азот» з пропозицією укласти Договір про організацію взаєморозрахунків, відповідно до вимог Постанови КМУ від 14.02.2018 року №110, на суму 28 356,7 тис. грн., але у зв’язку зі значною затримкою відповіді від ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання Азот» на це питання було підписано Договір про організацію взаєморозрахунків лише на суму 1 094 200,0 грн., по якому не встигло пройти фінансування у 2018 році, через несвоєчасне підписання.

Керівництво міста та членів комісії також цікавила думка представників «Азоту», проте їх на засіданні не було.

Присутній на засіданні перший заступник міського голови Олег Кузьмінов запропонував заслухати керівника ТОВ «ТАУН СЕРВІС», щоб детально обговорити виниклу ситуацію та реагувати на неї.

Сергій Загоруйко детально доповів усі фінансові питання, здійснені розрахунки та можливі шляхи виходу з даної ситуації. Причому було зазначено, що за липень у підприємства боргів не має, проте 5 серпня з 300 тис. грн. сплачено лише близько 80 тисяч, а за умови арештованих коштів це не рятує ситуацію.

Представник ЛЕО підтвердив, що ТАУН СЕРВІС повністю сплачує свої зобов’язання: за активну та реактивну електроенергію.

За результатами запропонованих пропозицій було вирішено:

Відділу цивільного захисту, екологічної безпеки та охорони праці міської ради терміново направити звернення до ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання Азот» щодо невідкладного вирішення питання погашення заборгованості по оплаті послуг з очистки стічних вод з ТОВ «ТАУН СЕРВІС» з можливим укладанням договору реструктуризації боргу.

Відділу цивільного захисту, екологічної безпеки та охорони праці міської ради, з метою недопущення надзвичайної ситуації на території Сєвєродонецької міської ради терміново направити звернення до регіональної комісії з питань техногенно-екологічного безпеки і надзвичайних ситуацій Луганської облдержадміністрації,  виконавчого комітету Сєвєродонецької міської ради, Кабінету Міністрів України, Головного територіального управління юстиції у Луганській області, ТОВ «Луганське енергетичне об’єднання» щодо ситуації, яка склалася в наслідок  арешту на кошти та майно ТОВ «ТАУН СЕРВІС» та сприяння недопущення зупинки діяльності підприємства в частині надання послуг з централізованого водопостачання та водовідведення усім споживачам територіальної громади м. Сєвєродонецька та прилеглих районів міста.

Кликните по изображению для просмотра в полном размере