Засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у зв’язку з пожежею в гуртожитку (вул. Б. Ліщини, 9)

09-06-2018

Близько 1-ї години ночі 09.06.2018 року сталася пожежа у гуртожитку по вулиці Богдана Ліщини, №9, внаслідок якої 32 особи були евакуйовані.

За попередніми даними, причиною пожежі стало необережне поводження з вогнем, і як результат вигоріла одна кімната, ще п’ять постраждали частково.

У зв’язку з цим, зранку 9 червня під головуванням заступника міського голови Дмитра Лук’янченка було терміново проведено засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Комісією затверджено штаб для оперативного реагування на дану ситуацію та його склад. Директору КПЖ «Світанок» Дмитру Погорєлову доручено до 11 червня надати до комісії списки постраждалих та розрахунки завданої шкоди внаслідок пожежі, а начальнику відділу з обліку та розподілу житла міської ради Наталії Уразовській - надати до понеділка 11.06.2018 перелік житлових помешкань для розміщення постраждалих.

Спеціалізованій службі транспортного забезпечення надане доручення до 15 червня п.р. підготувати перелік транспортних засобів комунальних підприємств, які можуть бути залучені до проведення евакуаційних заходів.

Крім того, за пропозицією міського голови Валентина Казакова на 14 засіданні виконавчого комітету Сєвєродонецької міської ради, яке також відбулося 9 червня, надане протокольне доручення заступнику міського голови Володимиру Прядці щодо організації роботи з проведення ремонту в приміщеннях, що постраждали від вогню.

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю міськради

Читайте також матеріал по темі: ]]>Продовження 14 засідання виконавчого комітету Сєвєродонецької міської ради]]>