Засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

09-11-2018

8 листопада одразу після завершення засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій відбулось засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням міського голови Валентина Казакова.

Під час засідання обговорювалося питання щодо попередження виникнення надзвичайних ситуацій.

Так, станом на 08.11.2016р. теплопостачання міста яке здійснюється ДП «Сєвєродонецька ТЕЦ» відсутнє, адже подача природного газу від ПАТ НАК «Нафтогаз України» не здійснюється.

Протягом останніх 8 діб середньодобова температура повітря у місті не перевищує +8 С, спостерігаються заморозки у нічний час до - 5 С, що призвело до зниження температури на об’єктах соціальної сфери та житловому фонді нижче нормативних показників. Ця ситуація викликала різке підвищення споживання населенням електричної енергії та перенапруженню електричних мереж, виходу з ладу електричних трансформаторів та кабелів.

Ситуація у системах електропостачання міста залишається нестабільною та може привести до виникнення надзвичайної ситуації регіонального або державного рівня.

Для попередження виникнення надзвичайної ситуації регіонального або державного рівня необхідно терміново підключення об’єктів соціальної сфери та житлового фонду до централізованого опалення.

З метою попередження виникнення надзвичайної ситуації комісія вирішила терміново:

-  звернутись до Кабінету Міністрів України, ПАТ НАК «Нафтогаз України» та Фонду Державного майна України щодо виділення номінацій на природний газ з боку ПАТ НАК «Нафтогаз України» для ДП «Сєвєродонецька ТЕЦ»;

- ДП «Сєвєродонецька ТЕЦ», УЖКГ міської ради, КП «ЄАДС», іншим суб’єктам господарювання міста розробити план дій у разі відсутності теплопостачання.

Відділ цивільного захисту, екологічної безпеки та охорони праці

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю