Засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

20-04-2018

20 квітня відбулось засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (Комісія), яку провів заступник міського голови, голова Комісії Лук`янченко Д.В.

Комісію було скликано у зв`язку з тим, що 20 квітня орієнтовно о 12 годині у відділення багатопрофільної лікарні міста Сєвєродонецька поступили діти від 9 до 11 років з ознаками харчової токсикоінфекції. Як зазначив начальник управління охорони здоров’я Сєвєродонецької міської ради Водяник Р.В., усім дітям була надана кваліфікована медична допомога в повному обсязі. Після надання допомоги дітей було переведено в обласну дитячу лікарню.

Ці діти прибули до Сєвєродонецька  з міст та районів Луганської області для участі у бізнес-форумі. На бізнес-форумі діти вживали харчові продукти, які були доставлені з кафе «Зефірка».

Спеціалісти відділення організації епіддосліджень ДУ «Луганський ОЛЦ МОЗ та Сєвєродонецького міського управління Держпродспоживслужби в Луганській області виїхали на місце події  і провели необхідні відбори матеріалів  та обстеження співробітників кафе «Зефірка».

На даний час призупинена робота  кафе «Зефірка».

В ході роботи Комісії були розроблені заходи, які необхідно вжити.

Відділ внутрішньої політики та зв`язків з громадськістю міської ради