Засідання виконавчого комітету 12.06.2019

12-06-2019

12 червня під головуванням в.о. міського голови Вячеслава Ткачука відбулось 14-те засідання виконавчого комітету Сєвєродонецької міської ради, на якому розглянуто 68-м питань.

Як зазначив керуючий справами виконкому Юрій Журба, членами виконкому для подальшого розгляду на сесії міськради затверджено рішення «Про внесення змін до міського бюджету м. Сєвєродонецька на 2019 рік» та «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на 2020 рік».

За багаторічну самовіддану і плідну працю, високий професіоналізм, активну громадянську позицію, усвідомлене почуття відповідальності за доручену справу та з нагоди 50-річчя від дня народження прийняте рішення нагородити Почесною грамотою виконавчого комітету головного інженера КП «Сєвєродонецьктеплокомуненерго», депутата міської ради Геннадія Володимировича Мєзєнцева.

Затверджено зміни до рішення виконкому міськради від 28.05.2019 р. № 612 «Про безоплатну передачу комунального майна з балансу Сєвєродонецької міської ради на баланс Управління праці та соціального захисту населення» та прийняте рішення про безоплатну передачу матеріальних цінностей з балансу міськради на баланс УПтаСЗН.

Погоджено режим роботи та надано дозволи на встановлення та розміщення об’єктів торгівлі.

Відповідно актів обстеження члени виконкому надали дозволи на видалення зелених насаджень.

Внесено доповнення до рішення виконкому від 14.03.2019 року № 331 «Про погодження розміщення засобів пересувної мережі під час ярмаркової та сезонної торгівлі на території м.Сєвєродонецька КП «Сєвєродонецьке підприємство благоустрою та ритуальної служби» та затверджено План розміщення ярмарку по вул. Маяковського (район буд. 28).

Прийняті рішення щодо умов матеріального забезпечення та преміювання за своєчасне та якісне виконання поставлених завдань керівників комунальних підприємств.

Розглянуті питання надання дозволів на розміщення та демонтаж зовнішньої реклами, присвоєння адрес, умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва, будівельних паспортів на будівництво та реконструкцію приміщень.

Крім того, прийняті рішення про надання матеріальної допомоги на поховання загальною сумою 15 000 грн. та надання одноразової матеріальної допомоги громадянам, які тимчасово відчувають матеріальну скруту загальною сумою 392 300 грн.

Серед питань щодо неповнолітніх затверджено Положення та склад комісії з питань захисту прав дитини, надано статуси дитини-сироти, дитини позбавленої батьківського піклування та дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, призначено опікунство та інше.