Засідання виконавчого комітету Сєвєродонецької міської ради від 22.07.2020

22-07-2020

22 липня під головуванням першого заступника міського голови, в.о. міського голови Олега Кузьмінова в режимі скайпконференції проведене ХХ засідання виконавчого комітету Сєвєродонецької міської ради.

Розглянуто 26 питань порядку денного та три з голосу.

Погоджено роботу Координаційної ради з питань розвитку підприємництва у м. Сєвєродонецьку за І півріччя п.р.

Внесено зміни до рішення виконкому № 399 від 23.07.2020р. «Про проведення міських заходів, присвячених 86-й річниці з Дня заснування міста Сєвєродонецька та Дню хіміка»: точна дата святкування буде визначатись за рішенням організаційного комітету згідно з погодними умовами та за умов запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

За особистий внесок у розвиток та будівництво міста, високий професіоналізм і сумлінну працю та з нагоди Дня будівельника прийняте рішення нагородити Почесними грамотами виконкому Сєвєродонецької міської ради директора ТОВ «Промхіммонтаж» Юрія Панаіта та директора ТОВ «Будівельно монтажна фірма «Технологія» Сергія Капленка.

Рішенням виконкому визначено умови оплати послуг членів Наглядових рад комунальних підприємств, які засновані на комунальній власності територіальної громади м. Сєвєродонецька.

З метою запобігання і реагування на надзвичайні ситуації надано дозвіл штабу територіальної оборони №24 Луганської області правом користуватися захисною спорудою цивільного захисту (запасний пункт управління).

Декілька питань стосувалися безоплатної передачі майна між комунальними підприємствами територіальної громади м. Сєвєродонецька та внесення змін щодо майна до попередніх рішень виконкому.

Прийнято рішення про надання містобудівних умов та обмежень для проектування.

Згідно з актами обстеження надано дозволи на видалення зелених насаджень.

Членами виконкому з метою посилення, відтворення і збільшення водних біоресурсів прийняте рішення про заборону вилову (добування) риби у водоймі "озера Паркового".

Інші питання стосувалися захисту прав неповнолітніх та надання статусу дітям, що постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.