Засідання виконавчого комітету Сєвєродонецької міської ради від 23.06.2020

23-06-2020

23 червня під головуванням в.о. міського голови Вячеслава Ткачука в режимі скайпконференції проведено XVII засідання виконавчого комітету Сєаєродонецької міської ради. Розглянуто 19 питань (17 - згідно порядку денного та 2 – з голосу).

У зв’язку з карантинними заходами щодо запобігання поширенню на території Сєвєродонецької міської ради гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, членами виконкому розглянуто питання проведення у вересні поточного року міських заходів, присвячених 86-й річниці з Дня заснування міста Сєвєродонецька та Дню хіміка; музичного фестивалю "Peace, Love and Happiness " (Мир, Любов та Щастя)"та фестивалю-конкурсу пародії і двійників "ШЛЯХ ДО УСПІХУ", а також положень до них; відзначення Дня підприємця та Дня селищ.

За зверненням відділу молоді та спорту Сєвєродонецької міської ради встановлено тарифи на платні послуги, які надаються КДЮСШ №№1-4.

Виконавчим комітетом прийняте рішенням щодо виконавця послуг з вивезення побутових відходів  в м. Сєвєродонецьк та прилеглих селищах.

Прийняті рішення демонтажу засобу зовнішньої реклами та розміщення торгового майданчика.

Розглянули члени виконкому і «житлові» питання: зміна правового режиму приміщень, постановка та зняття з квартирного обліку тощо.

Інші прийняті рішення стосувалися захисту прав неповнолітніх.