Засідання виконкому 19 серпня

19-08-2019

20-те засідання виконавчого комітету Сєвєродонецької міської ради відбулось 19 серпня. Провів його в.о. міського голови Вячеслав Ткачук. На порядку денному стояло понад 20 питань.

Головним питанням стало розгляд проекту рішення міської ради "Про внесення змін до міського бюджету м. Сєвєродонецька на 2019 рік". Відповідно до вимог Бюджетного кодексу проект рішення обов’язково попередньо має бути розглянутий на засіданні виконкому. І лише затверджений виконкомом проект міського бюджету в подальшому виноситься на розгляд сесії міської ради. У результаті цей проект виконкому було затверджено.

Одне з прийнятих рішень стосувалось нагородження Почесними грамотами виконавчого комітету з нагоди 28-ї річниці незалежності України. Так, за багаторічну сумлінну працю, відповідальність, високий професіоналізм, значні трудові досягнення та з нагоди 28-ї річниці незалежності України вирішено нагородити Почесними грамотами виконкому:

• Лифара Володимира Олексійовича, доктора технічних наук, доцента, завідувача кафедри програмування та математики Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля;
  • Бабаян Дар’ю Яківну, начальника виробничо-технічного відділу КП  “Сєвєродонецьктеплокомуненерго ”;
  • Болібока Сергія Володимировича, заступника начальника Управління охорони здоров’я Сєвєродонецької міської ради.

На засіданні зокрема члени виконкому затвердили оновлений склад архітектурно-містобудівної ради м. Сєвєродонецька.

Серед іншого також прийнято рішення про надання містобудівних умов та обмежень, надання дозволу на розміщення майданчика для паркування транспортних  засобів, надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами, розглянуто низку житлових питань тощо.

Кликните по изображению для просмотра в полном размере