Засідання виконкому Сєвєродонецької міської ради

18-05-2018

18 травня за розпорядженням міського голови Валентина Казакова проведено 11-те засідання виконавчого комітету міської ради.

18 травня під головуванням міського голови Валентина Казакова відбулося 11-те засідання виконавчого комітету Сєвєродонецької міської ради, на якому розглянуто 56 питань.

Членами виконкому ухвалено звіт щодо виконання міського бюджету за І квартал 2018 року для подальшого затвердження на черговій сесії міської ради.

Прийняте рішення щодо підготовки житлового фонду, об’єктів соцкультпобуту та інженерних комунікацій міста до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 років.

Члени виконкому з доповненнями затвердили рішення про проведення міських заходів, присвячених 84-й річниці з Дня заснування міста Сєвєродонецька та Дню хіміка.

Внесено зміни до тимчасового договору затвердженого рішенням виконавчого комітету Сєвєродонецької міської ради №173 від 20 березня 2018 року «На перевезення пасажирів на міському автобусному маршруті загального користування м. Сєвєродонецька» № 112/12.

Прийнято рішення щодо відбору кандидатів до військово-навчальних закладів з числа цивільної молоді у 2018 році  та завдання на 2018 рік.

Внесено деякі зміни до рішення виконкому Сєвєродонецької міської ради від 29.01.2018р. №6 «Про затвердження графіків роботи та прийому Центру надання адміністративних послуг у м.Сєвєродонецьку у новій редакції» та затверджено технологічні і інформаційні картки послуг, які надаються в ЦНАПі.

Крім того, внесено зміни до рішення виконкому від 13.12.2011 р. № 1694 «Про затвердження Порядку подання фінансової звітності підприємств, установ, організацій комунальної власності територіальної громади м. Сєвєродонецька».

Прийняті два рішення щодо безоплатної передачі комунального майна з балансу КП «Сєвєродонецькархпроект» на баланс Фонду комунального майна міської ради з внесенням змін до попередніх рішень виконкому.

Також внесені зміни в попередні рішення виконавчого комітету Сєвєродонецької міської ради щодо складу постійно діючих комісій з розгляду питань, пов’язаних з відключенням споживачів від мереж централізованого опалення і гарячого водопостачання; з питань поводження з безхазяйними відходами; спостережної комісії при виконавчому комітеті.

Прийняті рішення про надання дозволу на видалення частини зелених насаджень, які викликають незручності для мешканців та проведення ремонтних робіт за адресами: пр. Гвардійський, 49; пр. Хіміків, 20; вул. Маяковського, 10.

Членами виконкому затверджено список осіб, які будуть нагороджені Почесними грамотами виконавчого комітету Сєвєродонецької міської ради з нагоди Дня хіміка та Дня міста

Рішеннями виконкому встановлено режим роботи деяких закладів з обслуговування населення.

Затверджено порядок розміщення майданчиків для паркування транспортних засобів на території міста Сєвєродонецька.

Протокольним дорученням питання надання ВКБ Сєвєродонецької міської ради містобудівних умов та обмежень для проектування об'єкта будівництва - будівництво стадіону з комплексом спортивних майданчиків, розташованих в кварталі 49а міста Сєвєродонецька вирішено після більш ретельного опрацювання перенести на наступне засідання виконкому.

Згідно поданих заяв прийняті рішення щодо надання будівельних паспортів на будівництво і реконструкцію житла та господарських будівель і споруд, присвоєння адрес.

Членами виконкому, за висновками відповідних служб, відмовлено в продовженні терміну дії дозволів на розміщення зовнішньої реклами деяким підприємцям.

Затверджене рішення про організаційне та фінансове забезпечення оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2018 року.

Питання дозволів установам міськради на укладання прямих договорів з конкретними постачальниками товарів та послуг в 2018 році більшістю голосів були зняті з розгляду у зв’язку з ухвалою суду права установам укладати їх самостійно.

За поданням відділу освіти міськради прийняті рішення про тимчасове припинення роботи деяких комунальних дошкільних навчальних закладів (ясел-садків) міськради і дошкільних підрозділів навчально-виховних комплексів влітку 2018 року та закріплено території обслуговування міста за закладами загальної середньої освіти задля першочерговості і пріоритетності набору першокласників.

В закритій частині виконкому за поданням служби у справах дітей міськради прийнято низку рішень щодо захисту прав неповнолітніх.

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю міськради