Засідання виконкому

14-02-2019

13 лютого члени виконкому розглянули понад 80 питань порядку денного на своєму черговому засіданні.

Основні з прийнятих рішень прокоментував керуючий справами виконкому Юрій Журба:

«Для  проведення  весняного  призову  у  ЗС України виконком затвердив склад міської призовної комісії. Перший склад комісії очолює перший заступник міського голови Олег Кузьмінов, другий склад – заступник міського голови Олександр Ольшанський. Крім того, затверджено план проведення та забезпечення заходів з організації призову на строкову військову службу громадян 1992–2001 років народження у квітні-червні 2019  року.

Зміни внесено до складу деяких комісій:

- Адміністративної комісії при виконавчих органах Сєвєродонецької міської ради;

- постійної міської комісії з безпеки дорожнього руху;

- Конкурсної комісії міської ради;

- постійнодіючої комісії з питань поводження з безхазяйними відходами;

- житлово-побутової комісії при виконкомі;

- громадської комісії з житлових питань при виконкомі;

- групи з підтримки та впровадження заходів з добровільного об'єднання територіальних громад;

- комісії з питань захисту прав дитини;

- Координаційної ради з питань розвитку підприємництва у м. Сєвєродонецьку.

На 2019 рік затверджено перелік об’єктів, на яких відбуватимуть покарання особи засуджені до кримінального покарання у виді громадських робіт; особи, на яких судом покладено адміністративне стягнення у вигляді громадських робіт; особи, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді суспільно-корисних робіт. Згідно з Додатком такими об’єктами визначено житловий фонд, в якому комунальне підприємство «Житлосервіс «Світанок» призначено управителем багатоквартирних будинків (дільниці №№ 1, 2, 3), а також територія КП «Сєвєродонецьке тролейбусне управління», зупинки громадського транспорту, опори контактної електромережі КП «Сєвєродонецьке тролейбусне управління», які розташовані по вулицях міста. Цим же рішенням затверджено види безоплатних робіт для вищезазначених осіб.

На підставі Порядку розміщення торгових майданчиків на території міста Сєвєродонецька виконком міської ради затвердив Положення про Комісію з розгляду питань розміщення тимчасових споруд та торгових майданчиків на території міста Сєвєродонецька, а також її склад (голова – перший заступник міського голови Олег Кузьмінов).

Прийнято рішення про проведення міських заходів, присвячених народному святу "Масляна" (яке цього року широкий загал святкуватиме 10 березня), Дню національної культури та Дню народження Т.Г. Шевченка, Міжнародному жіночому дню, Дню гумору (огляд-фестиваль команд КВН).

Членами виконкому прийнято два рішення про надання одноразової матеріальної допомоги громадянам, які тимчасово відчувають матеріальну скруту, та виділено понад 700 тис. грн.

На засідання затверджено Положення про порядок надання одноразової матеріальної допомоги особам з числа воїнів-інтернаціоналістів та їх сім'ям у 2019 році.

Одне з прийнятих рішень стосувалось безоплатного придбання ліків за рецептами лікарів громадянами, які мають на це право згідно з ЗУ «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали в наслідок Чорнобильської катастрофи». Виконком вирішив визнати аптекою, яка безплатно проводить відпуск лікарських засобів за рецептами лікарів для зазначено категорії громадян ВП «ЦМА № 44» КП Луганська обласна «Фармація Північ».

Серед іншого прийняті рішення про встановлення режиму роботи та присвоєння адреси деяким об’єктам, про надання містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва, про продовження терміну дії дозволів на розміщення зовнішньої реклами, надання матеріальної допомоги на поховання, про захист прав малолітніх, у тому числі про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів тощо».