Затверджено іменні стипендії для спортсменів Сєвєродонецька

25-07-2018

24 липня під головуванням заступника міського голови Інни Фесенко проведено засідання комісії з призначення іменних стипендій Сєвєродонецької міської ради провідним та перспективним спортсменам міста.

Стипендії призначаються з метою стимулювання успішних виступів спортсменів міста на обласних, національних і міжнародних спортивних аренах, розвитку спорту вищих досягнень.

Слід зазначити, що згідно рішення сесії Сєвєродонецької міської ради № 2128 від 30.01.2018 стипендії встановлюються у відсотках від розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого на 1 січня кожного року, та сплачуються щомісяця:

- провідним спортсменам з олімпійських та неолімпійських видів спорту – 6 (шість) стипендій у розмірі 100 відсотків;

- перспективним спортсменам з олімпійських та неолімпійських видів спорту – 6 (шість) стипендій у розмірі 50 відсотків.

Перспективні спортсмени з олімпійських та неолімпійських видів спорту мають право на отримання Стипендії за умови, якщо вони у минулому році або першому півріччі поточного року завоювали І місця на Першостях, Чемпіонатах, Кубках області.

Провідні спортсмени - якщо вони завоювали І-VІ місця на Чемпіонатах, Першостях та Кубках України; Всеукраїнських змаганнях та Турнірах; Міжнародних змаганнях, Європейських турнірах; Кубках та Чемпіонатах Світу; Чемпіонатах Європи.

Стипендія призначається раз на півріччя та виплачуються з першого дня півріччя щорічно за рахунок коштів міського бюджету, передбачених у кошторисі доходів і видатків відділу молоді та спорту Сєвєродонецької міської ради на поточний рік.

За результатами розгляду 18 кандидатів на відповідні стипендії на ІІ півріччя 2018 року шляхом голосування комісія ухвалила:

І. Призначити стипендію Сєвєродонецької міської ради у розмірі 1762 грн. наступним провідним спортсменам:

- Рєзнік Валентина Віталіївна, 2001 р.н., - підводний спорт;

- Сущенко Володимир Дмитрович, 2003 р.н., - підводний спорт;

- Сторчева Катерина Романівна, 2001 р.н., - підводний спорт;

- Лисих Ірина Леонідівна, 2003 р.н., - теніс;

- Кременчуцький Іван Ігорович, 2004 р.н., - теніс;

- Рабочий Давід Даниїлович, 2004 р.н. – бокс.

ІІ. Призначити стипендію Сєвєродонецької міської ради у розмірі 881 грн. наступним перспективним спортсменам:

- Ляшенко Єлизавета Ігорівна, 2003 р.н., - легка атлетика;

- Куценко Дар’я Сергіївна, 2003 р.н. – спортивне орієнтування;

- Хрипунова Тетяна Вячеславівна, 2003 р.н., - підводний спорт;

- Шередега Софія Романівна, 2006 р.н., - настільний теніс;

- Ковпак Анна Романівна, 2004 р.н., - плавання;

- Сурков Артем Андрійович, 2005 р.н., - легка атлетика.

«Незалежно від того, якою буде економічна ситуація, ми будемо й надалі допомагати молодим спортсменам, адже майбутнє – за здоровим поколінням, – сказала Інна Фесенко. – Тим більше – кожен турнір потребує високої віддачі: і моральної, і фізичної, і фінансової».

«Наступного року ми плануємо збільшити кількість стипендій. Сєвєродонецькі спортсмени завойовують перші місця в області, Україні та світі. Тому така матеріальна підтримка надасть їм можливість відчути, що місто за них турбується та вірить в їхні перемоги» – зазначила заступник міського голови.

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Сєвєродонецької міської ради

Відділ молоді та спорту Сєвєродонецької міської ради