Затверджено Порядок розгляду електронних петицій у ВЦА м.Сєвєродонецьк

11-02-2021

9 лютого, з метою забезпечення конституційного права громадян на звернення та запровадження системи електронних петицій, як дієвого механізму співпраці влади і суспільства, керівником Військово – цивільної адміністрації м.Сєвєродонецьк Олександром Стрюком ]]>розпорядженням №248]]> затверджено Порядок розгляду електронних петицій у ВЦА м.Сєвєродонецьк.

В цивілізованому світі електронні петиції є одним з інструментів місцевої демократії, прогресивною формою участі громадян у вирішенні проблемних питань громади. В Україні ця особлива форма колективного звернення громадян (ініціатива), розміщена на вебсайті Єдиної системи місцевих електронних петицій ]]>https://e-dem.in.ua]]> для голосування громадян. За умови набрання необхідної кількості голосів вона є обов’язковою до розгляду.

У Порядку розгляду електронних петицій у ВЦА м.Сєвєродонецьк покроково розписано, як подаються петиції, визначено формат збору підписів та як вони розглядаються.