Завдяки вам ми продовжуємо традиції сєвєродонецької освіти, - Олександр Стрюк під час виступу на педагогічній конференції освітян Сєвєродонецької громади

30-08-2023

30 серпня в онлайн-форматі відбулася серпнева педагогічна конференція освітян Сєвєродонецької міської територіальної громади. Під час конференції було підбито підсумки минулого навчального року, визначено пріоритети нового, 2023-2024 навчального року.

Начальник Сєвєродонецької міської військової адміністрації Олександр Стрюк також взяв участь у заході. Звертаючись до освітян, він зокрема наголосив на щоденному подвигу педагогів у збереженні надбань сєвєродонецької освіти та у вихованні учнів, що стають відомими своїми високими показниками не лише на Луганщині, в Україні, а навіть за її межами:

«Перш за все, напередодні нового навчального року хочу висловити  слова подяки, шани вам, шановні педагоги, за минулий навчальний рік. Він був досить складним, він був пов1язаний з багатьма подіями, які ускладнювали навчальний процес. Але я гордий вашою працею, гордий тим, що в нашій громаді змогли зберегти освіту на належному рівні, і результати є показовими для інших громад. На вас рівняються. Ви змогли забезпечити якість освіти, випустити учнів з високими показниками, про що свідчать найвищі бали з державного оцінювання. Завдяки вам ми продовжуємо традиції сєвєродонецької освіти. Велика подяка вам! Сподіваюсь, що наш педагогічний колектив і далі буде міцно триматись, йти до високих результатів!

Звісно, поки Сєвєродонецька громада знаходиться в окупації, але ми готуємось до деокупації і маємо бути готовими відновити освіту вже в нашому рідному місті, а поки будемо підтримувати той рівень, який взяли, і навчати дітей.

Всіх вітаю з настанням нового навчального року. Зі свого боку скажу, військова адміністрація як підтримувала, так і буде підтримувати наших освітян в усіх починаннях. Ми зробимо все, щоб навчальний процес був максимально ефективним навіть в таких умовах. Всім бажаю наснаги! Слава Україні!»