Змагання. Рекорди. Нагороди

02-01-2019

Гімнастика спортивна

26.12.2018р. в м. Сєвєродонецьку відбувся Відкритий турнір з гімнастики спортивної «Новорічні старти». У змаганнях взяли участь близько 70 спортсменів з Сєвєродонецька, Рубіжного та Попасної.

Вихованці КДЮСШ 2 завоювали 30 медалей, а саме: 9 золотих, 11 срібних та 10 бронзових. Переможцями турніру у своїх розрядах стали: Платон Шматько, Богдан Сізонов, Олександр Кореневич, Яна Романенко, Анастасія Гончарова, Владислава Шевченко, Влада Комарницька, Катерина Півень та Аріадна Білобородько. Учасники змагань були нагороджені грамотами, медалями та солодкими подарунками.

Спортсменів підготували: Геннадій Шатохін, Любов Дорофеєва, Катерина Данильченко, Ірина Мерзлікіна.

Легка атлетика

28.12.2018р. в м. Бахмуті проходив Відкритий кубок Донецької області з легкої атлетики. У змаганнях взяли участь 116 спортсменів різних вікових категорій.

Вихованці КДЮСШ 2 вибороли 5 медалей. Олександр Рязанцев став чемпіоном в бігу на 300м. Валентин Остапенко посів друге місце в бігу на 600м. Олександра Стрижак стала переможницею в потрійному стрибку та срібною призеркою в стрибках у довжину. Тимур Василенко завоював бронзову винагороду в стрибках у довжину.

Підготували призерів тренери-викладачі Микола Трембач, Наталія Жепка, Станіслав Кулєш.

Футбол

24-26.12.2018р. в м. Куп’янську проходив Х турнір з міні-футболу серед юнаків 2008 р.н. на призи клуба «Мрія ЮФК». У змаганнях взяли участь команди юнаків з Куп’янська, Сєвєродонецька, Харкова, Сум, Краматорська та ін.

На груповому етапі вихованці КДЮСШ 2 вибороли 3 перемоги в трьох матчах: з рахунком 3:0 перемогли команду «Восток», з рахунком 3:1 обіграли команду «Мрія», та розгромили команду сумчан з рахунком 10:0. В ¼ наші юнаки зустрілися з командою «Восток-2» та перемогли її з рахунком 6:1. У півфіналі сєвєродончани грали проти краматорської команди «Авангард» та поступилися їй з рахунком 2:1. В матчі за третє місце нашим суперником стала команда «Енергетик», яку хлопці здолали з рахунком 2:0. У підсумку команда юнаків КДЮСШ 2 стала бронзовим призером змагань з 16 команд.

Хлопців тренує Євген Сімбірьов.

26-29.12.2018р. в м. Куп’янську проходив Х турнір з міні-футболу серед юнаків 2006 р.н. на призи клуба «Мрія ЮФК». У турнірі змагалися 6 команд з Дніпропетровської («Темп»), Донецької (2 команди: ДЮСШ м.Сіверськ, «Артемсіль»), Харківської (2 команди: «Мрія-1», «Мрія-2») та Луганської областей.

Наша команда зіграла п’ять ігор за колом, чотири з яких були на користь сєвєродонецьких футболвстів. Фінальна гра стала для наших хлопців переможною: з рахунком 6:3 вони не залишили ДЮСШ м. Сіверська жодного шансу. Кращим гравцем турніру став Іван Козаченко.

Команду тренує Андрій Микитченко.

27-29.12.2018р. в м. Куп’янську проходив Х турнір з міні-футболу серед юнаків 2007 р.н. на призи клуба «Мрія ЮФК». У турнірі змагалися 8 команд з Харківської, Донецької, Дніпропетровської та Луганської областей.

У своїй підгрупі сєвєродончани зустрілися з командами м. Сіверська (перемога з рахунком 7:3), м. Терново (перемога з рахунком 12:4) та куп’янською «Мрією» (поразка з рахунком 3:0). Наступним суперником наших юнаків стала команда з Новомосковська, якій вони поступилися з рахунком 4:2. Вирішальним став матч з командою «Мрія-2», в якому команда юнаків КДЮСШ 2 виклалася на повну та виборола перемогу з рахунком 7:2. Хлопці посіли третє місце, ставши бронзовими призерами турніру.

Тренує юнаків Євген Сімбірьов.

25-29.12.2018р. у м. Харкові проходив Традиційний всеукраїнський турнір з футболу «Кубок «Востока». У змаганнях взяли участь 6 команд-юнаків 2010-2011 р.н. з Харкова (2 команди), Дніпра, Чугуєва, Полтави та Сєвєродонецька. Турнір проходив за коловою системою.

Сєвєродончани провели 5 матчів, у 4 з яких вибороли перемогу. За сумою набраних очок наші хлопці стали срібними призерами турніру.

Тренує команду Всеволод Семенов.

Відділ молоді та спорту