Змагання. Рекорди. Нагороди

11-03-2019

ФУТБОЛ

28.02.2019р. на спортивній базі КДЮСШ 4 наші хлопці продовжили участь у Відкритому турнірі з футзалу «Дитяча ліга Асоціації футзалу Луганської області» сезон 2018-2019р.

Команда юнаків 2008-2009 років народження змагалися з командою «Тигри» м. Сєвєродонецька. Вихованці КДЮСШ 2 вже у першому таймі вирішили питання переможця в протистоянні з командою «Тигри», а суперники так і не змогли підібрати ключі до воріт хлопців залишивши поле з рахунком 5:1.

Результати всіх матчів можна подивитись на сайті: ]]>http://futsal.lg.ua/]]>  (ДИТЯЧА ЛІГА за віковими категоріями)

Команду підготував тренер-викладач Євген Сімбірьов.

Минулої неділі на спортивній базі КДЮСШ 1 команди-юнаків провели шостий тур Чемпіонату Луганської області з футзалу 2019 серед команд-юнаків 2006-2007 років народження.

Юнаки КДЮСШ 2  грали з командою  ДЮСШ м.Айдар. Суперники наших юнаків з перших хвилин підтвердили свою нестабільність, не зумівши зібратись на поєдинок. Наші хлопці заволоділи ініціативою від самого початку і до кінця не зупинялися, забивши шість переможних м’ячів до воріт суперника.

Команду підготував тренер-викладач Андрій Микитченко.

1 та 2 березня у КДЮСШ 4 змагались найстарші вихованці відділення футболу (юнаки 2002-2003р.н.), які для підвищення рівня спортивної майстерності беруть участь у Кубку м. Сєвєродонецька з футзалу серед дорослих команд. У змаганнях беруть участь 9 команд: «Винарь», «NRC», «Екодім», «Імпульс», «Інваспорт», «Лугексперт-2», «Патруль», «Квазар-2» та юнаки КДЮСШ 2.

Інтрига в кожному матчі тримається до самого фінального свистка, хоча є й винятки.

1 березня наші хлопці змагались з командою «Квазар», 2 березня з командою «NRC». Вихованці КДЮСШ 2 досить впевнено розібрались з двома суперниками, позбавивши їх усіляких шансів на перемогу. Обидві гри закінчились з переможним рахунком 1:6 та 1:3 на користь наших хлопців.

Результати всіх матчів можна подивитись на сайті: ]]>http://futsal.lg.ua/]]>

Команду підготував тренер-викладач Всеволод Семенов.

ГІМНАСТИКА СПОРТИВНА

1-2 березня в КДЮСШ 2 проходив Відкритий чемпіонат Луганської області з гімнастики спортивної серед юнаків та дівчат, присвячений пам’яті Почесного майстра спорту А.С. Сурової.

На відкритті змагань були присутні почесні гості: президент федерації гімнастики спортивної в Луганській області Олег Клименчуков, бронзова призерка Олімпійських ігор 2008р. з сучасного п’ятиборства Вікторія Терещук, Заслужений тренер України по стрибках у воду – Ольга Івоненко та дочка Алли Сергіївни Сурової Ірина Кононенко (тренер-викладач дитячої спортивної танцювальної школи  м. Києва), які побажали юним гімнастам наполегливості в досягненні мети, гідних суперників і заслужених перемог.

Боротися і перемагати приїхали учасники з 7 команд Луганської та Донецької області: Попасної, Рубіжного, Лисичанська, Кремінної, Сєвєродонецька, Слов’янська та Краматорська.  Всього – понад 160 спортсменів.

Юні гімнасти КДЮСШ 2 завоювали 14 медалей різного ґатунку. З них 8 золотих, 2 срібні та 4 бронзові.

Переможці:

Яна Романенко та Левчук Михайло за програмою І спортивного розряду

Владислава Шевченко (ІІІ спортивний розряд)

Платон Шматько (ІІ спортивний розряд)

Андрій Пащенко та Катерина Півень (І юнацький розряд)

Олександр Кореневич та Єлизавета Отріщенко (ІІІ юнацький розряд)

Срібні призери:

Аріадна Білобородько (наймолодша учасниця команди, ІІ юнацький розряд)

Семен Большаков (І спортивний розряд)

Бронзові призери:

Микита Ковальов (І спортивний розряд)

Анастасія Гончарова (ІІ спортивний розряд)

Михайло Кореневич та Варвара Тіхомірова(ІІІ спортивний розряд)

Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами та медалями управління молоді та спорту Луганської облдержадміністрації.

Підготували спортсменів: Любов Дорофеєва, Катерина Данильченко та Геннадій Шатохін.

Відділ молоді та спорту