Змагання. Рекорди. Нагороди

19-06-2019

Футбол

З 09 по 13 червня 2019 р. вихованці КДЮСШ 2 брали участь у Щорічному дитячому футбольному турнірі «Кубок AZOVA-2019» серед юнаків 2006-2007 та 2008-2009 рр.н., який проходив в м. Бердянську. Всього на турнір з’їхались 12 команд з ДЮСШ м. Полтава, ДВУФК м. Дніпро, ФК м. Маріуполь, Спорт для Всіх м. Покровськ, ДЮСШ  м. Бердянськ, «Зірка» м. Кропивницький, ДЮСШ-8 м. Харків, «Авангард» м. Краматорськ, СК «Океан» м. Дніпро, «Арис» м. Мелітополь, «Азовсталь» м. Маріуполь та КДЮСШ 2 м. Сєвєродонецьк.

Наші хлопці змагались з командами, в яких є багатий досвід участі в Чемпіонатах України, але до фіналу їм вдалось потрапити, поступившись сріблом команді ДЮСШ з м. Бердянська.

У загальному заліку у нашої команди 3 перемоги, 1 нічия та одна поразка.

Голи були забиті Максимом Вороновим, Даніїлом Літвіновим і Кирилом Кутовим.

Кращим півзахисником турніру визнано Максима Воронова.

Команду підготували тренери-викладачі Євген Сімбірьов, Андрій Микитченко.

Легка атлетика

13-15 червня 2019 р. в м. Кропивницький відбувся Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ та СДЮШОР, серед юнаків та дівчат 2004 р.н. та молодше. У змаганнях взяли участь легкоатлети з 23 областей та м. Києва.

Вихованець КДЮСШ 2 - перспективний спортсмен міста Артем Сурков - за програмою восьмиборства (метання спису, штовхання ядра, бігу 1000, 400, 110 м з бар’єрами, стрибків у висоту та довжину) з результатом 3617 очок став восьмим. В окремих видах -  бігу на 1000 та 400 метрів - став переможцем.

Підготувала спортсмена тренер-викладач Наталія Жепка.

Велоспорт

З 16 по 18 червня на Щуровському шосе м. Лиман пройшов Відкритий чемпіонат Донецької області з велоспорту (маунтенбайк) у кросі-кантрі на короткому колі та індивідуальній гонці на час серед юніорів і юнаків. В чемпіонаті взяли участь понад 100 спортсменів (10 команд) Донецької та Луганської областей. Від Луганської області взяли участь вихованці КДЮСШ 2.

В індивідуальній гонці на час Павло Бондаренко, Микита Кривич, Тетяна Боярчук, Анастасія Сініцька та Дмитро Лозовий вибороли бронзу, Данило Сурженко став переможцем.

В кросі-кантрі на короткому колі Дмитро Лозовий, Микита Кривич та Тетяна Боярчук стали бронзовими призерами, Анастасія Сініцька виборола срібло, Данило Сурженко завоював золото.

Спортсменів підготували тренери-викладачі Андрій Фурман та Євген Ігнатов.

Відділ молоді та спорту

Кликните по изображению для просмотра в полном размере