Змагання. Рекорди. Нагороди

20-03-2019

Важка атлетика

16 березня 2019 року в КДЮСШ 2 відділу молоді та спорту проходив Чемпіонат Луганської області з важкої атлетики серед юнаків та дівчат до 13 років. У змаганнях брали участь понад 70 спортсменів з Біловодська, Петропавлівки, Кремінної, Сєвєродонецька, Сватова, Попасної, Зеліківки та Новопскова.

Іван Хохлов, вихованець тренера-викладача Андрія Кравця, у ваговій категорії 73 кг за результатом двоборства 120кг став переможцем. Інші хлопці були новачками і набули свій перший  змагальний  досвід.

Футбол

З 14 по 18 березня 2019 року в м. Краматорськ пройшов Всеукраїнський турнір з футболу на призи ФК «Авангард 1955». Змагання відбувалися на полі стадіону у Саду Бернадського. У турнірі брали участь 6 команд з Дружківки, Сіверська, Краматорська (2 команди), Покровська та Сєвєродонецька.

Вихованці КДЮСШ 2 зіграли 5 поєдинків (три з яких закінчились з нічийним рахунком, одним поєдинком поступились команді з Покровська – 0:3, один – з командою Сіверська був виграшним 2:1).

Наші хлопці за підсумками змагань стали бронзовими призерами, отримали Кубок та диплом. Кращим гравцем турніру став Козаченко Іван.

Юнаків підготував тренер-викладач Андрій Микитченко.

Відділ молоді та спорту