Змагання. Рекорди. Нагороди

30-05-2019

Плавання в ластах

У плавальному басейні «Садко» 22-23 травня 2019 р. відбулась Першість м. Сєвєродонецька з плавання в ластах, присвячена 85-річчю міста Сєвєродонецька.

У змаганнях брали участь 70 спортсменів школи 2004 – 2005 р.н., 2006 - 2007 р.н., 2008 р.н. і молодше. Абсолютними переможцями на всіх 4-х дистанціях стали: Федорова Анастасія 2008 р.н., Прядко Дар’я 2006 р.н. і Черенок Олексій 2006 р.н. Три золоті медалі завоював Мінчук Гордій, по два «золота» у Бойко Данила, Гальченко Данила, Шепель Альони, по одному у Перепелиці Єлизавети і Лунякіной Дар'ї.

Багато спортсменів поліпшили свої спортивні результати. Було виконано: 1 — другий спортивний розряд, 4 - третіх спортивних розряди і 3 юнацьких розряди.

Футбол

23 травня 2019 року у м. Попасна вихованці КДЮСШ 2 продовжили участь у Чемпіонаті Луганської області з футболу 2018-2019р. серед юнаків 2006-2007 р.н. (зональні змагання 2 коло).

Наші хлопці здобули перемогу та завершили матч з рахунком 0:6.

Голи були забиті Іваном Козаченком, Даніїлом Літвіновим, Всеволодом Сивоконем та три голи – Максимом Вороновим.

Команду тренують Євген Сімбірьов та Андрій Микитченко.

Минулої неділі на спортивній базі КДЮСШ 2 (вдома) відбулись фінальні ігри Чемпіонату Луганської області з футболу 2018-2019р. серед юнаків 2008-2009 р.н. (2 коло).

Перша гра відбулась з командою із Сватово, де наші хлопці перемогли з рахунком 4:0.

Голи були забиті Максимом Мирошниченком, Костянтином Шамугія та Максимом Подлєсним.

Другий матч став центральним: відбувалось протистояння двох найсильніших команд чемпіонату. Сєвєродончани зустрілися з попаснянами. По першому тайму склалось враження, що матч закінчиться нічиєю. Втім, у другому таймі суперники забили один переможний м'яч у наші ворота.

За підсумками Чемпіонату вихованці КДЮСШ 2 в турнірній таблиці посіли друге місце.

Команду тренує Євген Сімбірьов.

Гімнастика спортивна

22 травня 2019 р. у м. Рубіжне відбувся Відкритий чемпіонат Луганської області з гімнастики спортивної серед дорослих та юніорів. Змагання зібрали спортсменів з Сєвєродонецька, Рубіжного та Кремінної.

За програмою кандидата в майстри спорту Віктор Богданов та Кирило Нікітін стали переможцями змагань, Семен Большаков за програмою І спортивного розряду завоював срібло, Микита Вольвач за програмою КМС та Михайло Левчук за програмою І спортивного розряду здобули бронзу.

Командний залік приніс хлопцям ІІ місце.

Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами і медалями.

Спортсменів підготував тренер-викладач Геннадій Шатохін.

Важка атлетика

22 травня 2019 р. на ЛОФЦ «Олімп» у м. Кремінна відбувся Відкритий Чемпіонат м. Кремінної серед юнаків та дівчат до 13, 15, 17 років і дорослих з важкої атлетики. У змаганнях взяли участь понад 50 спортсменів з Петропавлівки, Кремінної, Сєвєродонецька, Сватового, Рубіжного.

В особистому заліку Даніїл Кошовий (вагова категорія 67кг), Олександр Давиденко (вагова категорія 55 кг) та Сарібек Мартиросян (вагова категорія 96 кг) стали переможцями, Данило Запорожський у дуже важкій боротьбі (вагова категорія 61кг) завоював срібло.

Сарібек Мартиросян виконав норматив кандидата в майстри спорту.

Переможці та призери змагань  були нагороджені грамотами і медалями федерації важкої атлетики в Луганській області.

Спортсменів підготували тренери-викладачі Андрій Кравець та Микола Воденіков.

Відділ молоді та спорту

Кликните по изображению для просмотра в полном размере