30-10-2020

Зміни до бюджету: субвенція на забезпечення подачею кисню ліжкового фонду закладів охорони здоров’я, які надають допомогу пацієнтам з COVID-19, придбання обладнання для системи відеоспостереження міста, будівництво  мереж електропостачання нежитлових приміщень під створення соціального житла

Керівник ВЦА міста Сєвєродонецьк Луганської області Олександр Стрюк 29.10.2020  підписав розпорядження  «Про внесення змін до міського бюджету на 2020 рік».

Головному розпоряднику бюджетних коштів УОЗ  ВЦА м.Сєвєродонецьк передбачено субвенцію з місцевого бюджету на забезпечення подачею кисню ліжкового фонду закладів охорони здоров'я, які надають стаціонарну медичну допомогу пацієнтам з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету на загальну суму  2 606 195 грн.

Крім того, за рахунок перерозподілу раніше виділених асигнувань  в міському бюджеті передбачено кошти в сумі 873 120 грн на придбання обладнання для побудови, створення і впровадження системи відеоспостереження  міста Сєвєродонецьк та  154 518 грн на будівництво зовнішніх мереж електропостачання нежитлових приміщень під створення соціального житла за адресою пр.Космонавтів, 18-а.

Фінансове управління ВЦА м.Свєродонецьк