Звернення Сєвєродонецької міської ради до державних реєстраторів та нотаріусів

16-03-2020

Маємо повідомити, що 15 березня група депутатів Сєвєродонецької міської ради на зборах, які вони вважають сесією, проголосували кілька рішень, наслідком яких мають бути реєстраційні дії. Це поновлення на посаді міського голови Сєвєродонецька Валентина Казакова, припинення повноважень секретаря міської ради Вячеслава Ткачука, обрання на посаду секретаря міської ради Сергія Зарецького, припинення повноважень виконавчого комітету Сєвєродонецької міської ради, затвердження нового складу виконавчого комітету Сєвєродонецької міської ради.

У зв’язку з цим звертаємо увагу на те, що такі рішення Сєвєродонецької міської ради прийняті не були.

Відповідно до статті 16 Закону України «Про місцеві вибори» загальний склад Сєвєродонецької міської ради складає 36 депутатів.

Відповідно до частини другої статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» рішення ради приймається на її пленарному засіданні після обговорення більшістю депутатів від загального складу ради. Тобто для прийняття рішення Сєвєродонецької міської ради за нього мають проголосувати не менше 19 депутатів.

Проте з усіх питань, які розглядалися депутатами 15 березня 2020 року, «За» проголосували тільки 13 присутніх. Тобто зазначені вище рішення прийнятті не були. Подача цих рішень як прийнятих для здійснення реєстраційних дій та реєстраційні дії на підставі цих рішень має бути кваліфіковане як службове підроблення.