Звернення Ткачука Вячеслава Петровича, в.о міського голови Сєвєродонецька

12-03-2020

Шановні сєвєродончани!

На виконання вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 11.032020р. за №211 «Про запобігання поширення на території України коронавірусу COVID-19» міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Сєвєродонецької міської ради, сьогодні 12 березня 2020р.прийняла рішення щодо заборони проведення масових заходів, у яких бере участь понад 200 осіб, обмеження відвідування закладів освіти, у т.ч. дошкільних дитячих навчальних закладів та шкільних закладів, спортивних, музичних, художніх шкіл і шкіл естетичного виховання на період оголошеного Урядом карантину з 12.03.2020р. по 03.04.2020р.

]]>Текст рішення комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій оприлюднений.]]>

Я добре розумію, що карантинні заходи є нелегким випробуванням для багатьох сімей. І міська рада зробить усе можливе у сьогоднішній ситуації, щоб полегшити цей тягар. Проте головним завданням сьогодні є належні профілактичні заходи з метою запобігання можливого поширення коронавірусу на території нашої громади. Адже головне – це життя та здоров’я людини. І це найвища цінність, яка не може ставитися в порівняння з тимчасовими незручностями чи життєвими негараздами.

Впевнений – у нашій громаді все буде добре.

Дякую вам, шановні мешканці, за розуміння, витримку та дбайливе ставлення до здоров'я своєї сім'ї, рідних, друзів та близьких.

З повагою, в.о. міського голови                              Вячеслав Ткачук