Звернення в.о. міського голови Вячеслава Ткачука до керівників підприємств Сєвєродонецька

28-03-2020

Шановні директори підприємств, керівники установ, підприємці. Здійснення карантинних заходів, які запровадили Кабінет Міністрів та голова Луганської обласної державної адміністрації, наразі є надзвичайно важливими та конче необхідними. Бо немає нічого важливішого за життя людини. Одним з критичних об’єктів, де може поширюватися коронавірус, є громадський транспорт. Тому обмеження у цій сфері дійсно є необхідними.

Проте наслідком застосування цих заходів стало припинення у Сєвєродонецьку руху міських маршруток – через економічну невигідність перевезення автобусами семи – восьми пасажирів у салоні. А без маршруток своєчасно дістатися до робочих місць вашим працівникам буде важко.

У зв’язку з цим Сєвєродонецька міська рада рекомендує вам терміново укласти договори з підприємствами–перевізниками та ФОПами з відповідними дозволами, які мають належний рухомий склад, на перевезення ваших співробітників від місця проживання до місця роботи. Для таких перевезень не встановлені обмеження щодо кількості пасажирів у транспортному засобі. Але усі вони мають бути у захисних масках.

При цьому вартість проїзду може оплачувати як підприємство (установа), так і безпосередньо особи, яких будуть перевозити. У тому числі – під час поїздки. Необхідну допомогу в укладанні таких договорів чи в налагодженні комунікації з перевізниками надасть департамент економічного розвитку Сєвєродонецької міської ради. Звертайтеся.