Звернення в.о. міського голови Вячеслава Ткачука до підприємців міста

30-04-2020

Шановні  друзі! У Сєвєродонецькій міській раді добре розуміють ті великі проблеми, які виникли у підприємців у зв’язку з введенням карантину. Зі свого боку ми здійснювали ті заходи, які є в нашій компетенції, щоб допомогти тим підприємствам, яким було дозволено працювати – забезпечили перевезення працівників громадським транспортом, продовжували у повній мірі фінансувати всі роботи, на виконання яких були укладені договори тощо. Але ми розуміємо, що цього замало.

Тому ми звертаємось до вас з проханням – надати пропозиції, що місто має зробити зараз та після завершення карантину, щоб ваша діяльність була поновлена чи навіть збільшена. Пропозиції прошу присилати на електронну адресу ispolkomatsed-rada [dot] gov [dot] ua.

З повагою та надією на подальшу співпрацю.