06-03-2019

В рамках Механізму Підтримки послуг з енергоефективності для громадських будівель проекту «Енергоефективність у громадах ІІ», який реалізується компанією «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH» за дорученням Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) Сєвєродонецька міська рада оголошує конкурси з пошуку виконавців робіт по проведенню повного енергетичного аудиту адміністративної будівлі Сєвєродонецької міської ради за адресою: Луганська обл., м. Сєвєродонецьк, бульвар Дружби Народів, буд. 32 та будівлі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 8 міста Сєвєродонецька Луганської області за адресою: Луганська обл., м.Сєвєродонецьк, вул.Вілєсова, буд.10.

Для підготовки цінової пропозиції учасникам конкурсів необхідно ознайомитися з Технічними вимогами на виконання енергетичного аудиту адміністративної будівлі Сєвєродонецької міської ради за адресою: Луганська обл., м. Сєвєродонецьк, бульвар Дружби Народів, буд. 32 та будівлі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 8 міста Сєвєродонецька Луганської області за адресою: Луганська обл., м.Сєвєродонецьк, вул.Вілєсова, буд.10., які знаходиться за ]]>посиланням]]> ]]>http://sed-rada.gov.ua/arhiv-rishen-vikonavchogo-komitetu/vikonkom-miskr...]]>.

Додаткова інформація про процедуру конкурсу надається відділом інвестиційної політики департаменту економічного розвитку Сєвєродонецької міської ради за адресою: Луганська обл., м. Сєвєродонецьк, бульвар Дружби Народів, буд. 32, тел. +3806452-4-22-53, +3806452-4-52-95, +38050-6701274, +38050-6277850.

Кінцевий строк подання цінових пропозицій – 12 березня 2019 року.

Очікувана дата оголошення переможця конкурсу 15 березня 2019 року.

Усі учасники конкурсу будуть проінформовані щодо результатів конкурсу."