Співпраця з проектом «Енергоефективність у громадах II

21-11-2019

У рамках проекту «Енергоефективність у громадах II», який впроваджується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH  за дорученням Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ), у жовтні у місті Київ пройшов семінар про нові енергоефективні послуги для представників міст та об’єднаних територіальних громад (ОТГ).

Департамент економічного розвитку Сєвєродонецької міської ради представив місто Сєвєрдонецьк як місто ментор та прийняв активну участь у даному тренінгу.

В ході тренінгу були освоєні  новини Проекту та заходи націлені на розвиток ринку надання послуг з енергоефективності для міст та ОТГ, концепція розвитку ринку та нових послуг для муніципального сектору. Паралельно до цього заходу департамент пройшов серію тренінгів для надавачів послуг, націлені на розширення їх портфоліо та застосування вищевказаних послуг.

Освоєна інформація про такі послуги:

• Енергетичний аудит будівель та енергетичні сертифікати
  • Фінансовий інжиніринг для інвестицій в енергоефективність у будівлях
  • Підтримка при підготовці тендерної документації для проектів з енергоефективності в будівлях
  • Повторне введення в експлуатацію та точне налаштування споживання енергії будівлями

Сєвєродонецьк висловив свою зацікавленість у подальшому використанні цих послуг.

Інформація підготовлена департаментом економічного розвитку