Співпраця з проектом "Енергоефективність у громадах II"

10-12-2019

В рамках проекту «Енергоефективність у громадах II», який впроваджується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH  за дорученням Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ), 25 листопада у місті Київ пройшов семінар на тему «Від ідеї до успішного проекту: підготовка грантових заявок від А до Я» для міст партнерів Проекту.

За результатами аналізу домашніх завдань щодо написання концептуальної заявки на термомодернізацію закладу бюджетної сфери місто Сєвєродонецьк був відібраний для участі у даному тренінгу, на якому проходила робота над підготовкою концепції проекту на програму «Проект енергетичної безпеки», що фінансується USAID. Від Сєвєродонецької міської ради у заході прийняла участь заступник директора департаменту економічного розвитку Ольга Вітченко. В ході тренінгу учасники навчались розробці партнерського проекту у співпраці з місцевими громадськими організаціями, покликані сприяти популяризації та збільшенню частки відновлювальної енергії в українських містах.

Основні цілі проекту:

• Зміцнення енергетичної безпеки;
  • Створення конкурентних ринків електричної енергії, природного газу та теплової енергії;
  • Збільшення постачання енергії в Україні шляхом сприяння інвестиціям у сектор енергетики завдяки активній участі приватного капіталу та збільшення виробництва відновлюваної енергії.

Наступним кроком буде подача до 30 квітня 2020 року КОНЦЕПТУАЛЬНОГО ДОКУМЕНТУ ГРАНТУ від USAID на суму від 10 000 та 300 000 доларів США у гривневому еквіваленті.

Інформація підготовлена департаментом економічного розвитку