Співробітництво між Сєвєродонецькою міською радою та Асоціацією "Енергоефективні міста України"

15-04-2020

З 2013 року місто Сєвєродонецьк співпрацює з Проектом "Енергоефективність у громадах", який реалізується в Україні компанією "Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH" за дорученням Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ). Завдяки роботі у Проекті місто взяло участь у конкурсі заявок на співфінансування енергоефективних заходів у муніципалітетах в рамках Механізму Підтримки послуг з енергоефективності для громадських будівель.

Департаментом економічного розвитку міської ради поданий Проект "Розробка проектно-кошторисної документації для проведення капітального ремонту (термомодернізації) будівлі управління праці та соціального захисту населення Сєвєродонецької міської ради" на підставі звіту з енергоаудиту, який  було відібрано для реалізації. Сума проекту 184,3 тис.грн., з яких очікуваний внесок Механізму Підтримки 70% або 129 тис.грн., який буде сплачений Асоціацією"Енергоефективні міста України", власний внесок міста 30% або 55,3 тис.грн.

Наразі підписаний Меморандум про співробітництво між Асоціацією "Енергоефективні міста України" та Сєвєродонецькою міською радою щодо реалізації Проекту. У квітні 2020 року  планується проведення конкурсного відбору виконавця проекту з розробки проектно-кошторисної документації для проведення капітального ремонту (термомодернізації) будівлі управління праці та соціального захисту населення Сєвєродонецької міської ради, підписання тристоронньої угоди між Асоціацією "Енергоефективні міста України", відділом освіти міської ради та виконавцем робіт та початок виконання робіт. Термін реалізації проекту червень 2020 року."