18-03-2019

В рамках Механізму Підтримки послуг з енергоефективності для громадських будівель проекту «Енергоефективність у громадах ІІ», який реалізується компанією «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH» за дорученням Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) Сєвєродонецькою міською радою згідно рішення виконкому Сєвєродонецької міської ради від 05 березня 2019 року № 241 «Про проведення конкурсів на виконання повних енергетичних аудитів» проведені конкурси на виконання робіт по проведенню повного енергетичного аудиту адміністративної будівлі Сєвєродонецької міської ради за адресою: Луганська обл., м. Сєвєродонецьк, бульвар Дружби Народів, буд. 32 та будівлі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 8 міста Сєвєродонецька Луганської області за адресою: Луганська обл., м.Сєвєродонецьк, вул.Вілєсова, буд.10.

За результатами розгляду та оцінки цінових пропозицій конкурсний комітет визначив, що переможем конкурсів на виконання робіт по проведенню повного енергетичного аудиту адміністративної будівлі Сєвєродонецької міської ради за адресою: Луганська обл., м. Сєвєродонецьк, бульвар Дружби Народів, буд. 32 та будівлі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 8 міста Сєвєродонецька Луганської області за адресою: Луганська обл., м.Сєвєродонецьк, вул.Вілєсова, буд.10 є ФОП Кобець В.І.

Департамент економічного розвитку