Про ситуацію на Луганщині станом на ранок 07.05.2024

07-05-2024

«Із реактивної системи залпового вогню росіяни тричі відкрили вогонь поблизу Макіївки. Застосовували там також ствольну артилерію та міномети. А ще – в районах Невського, Стельмахівки та Куземівки. По позиціях наших військ намагалися вдарити 14 безпілотників», – поінформував Артем Лисогор, очільник Луганщини.

Він зазначив, що, як і у попередні дні, окупанти тиснули на Луганщині на усіх трьох напрямках.

Зокрема, біля Стельмахівки та Білогорівки – із застосуванням авіації.

Не припиняються їхні наступи біля Невського та у Серебрянському лісі.

Ще минулого року окупаційна влада запровадила у так званій «лнр» практику курсів для майбутніх «управлінців». Відтоді достатньо лише кількох тижнів навчання аби здобути відповідну кваліфікацію за стандартами рф.

За прискореною програмою вже підготовлено шість тисяч колаборантів.

Цьогоріч планується охопити ще щонайменше сім тисяч.

Водночас, в окупованих населених пунктах області рашисти випускників шкіл 2024 року агітують вступати до військового вишу в пєрмі, а також до відповідних училищ. Про строки навчання інформацію не розповсюджують, бо очікують, що вони будуть прискореними.

За інф.: ]]>https://www.facebook.com/odalug/posts/pfbid0qfESNgGaZNUeFhueVfgK45sgDaqV...]]>