До уваги споживачів КП "СТКЕ"!

13-09-2019

З жовтня/листопада 2019 року КП СТКЕ розпочинає опалювальний сезон 2019/2020рр., але

у деяких споживачів теплової енергії перед підприємством існує заборгованість, яка є критичною у порівнянні з минулими сезонами і становить небезпеку для початку опалювального сезону 2019/2020рр., тому КП СТКЕ звертається до всіх споживачів у яких існує заборгованість і наполягає внести оплату у сумі наявного боргу до 01.10.2019р.
Окремо попереджаємо, що накопичення заборгованості на Вашому особовому рахунку загрожує:
1. втратою права на субсидію;
2. КП СТКЕ буде змушене звернутися до суду, у такому разі до суми заборгованості будуть додані:

• витрати на оплату судового збору;
  • погашення інфляційних витрат;
  • 3% річних;
  • пеня.
    Звертаємо увагу на необґрунтованість міфу про ніби то «списання» заборгованості, бо такий порядок не регулюється жодним діючим Законом України. Натомість є порядок стягнення заборгованості, визначений Законом України «Про виконавче провадження», тому на виконання рішення суду державні виконавці застосовують заходи примусового стягнення з:
  • заробітної плати;
  • пенсії;
  • стипендії;
  • інших доходів,
    за допомогою накладання арешту на рахунки боржника.
    Також може застосовуватися:
    1. арешт на рухоме та нерухоме майно (у цьому випадку боржник не може їм користуватись, відчужувати (продавати),
    2. тимчасова заборона виїзду за кордон, що спричинить наступні перешкоди:
  • у період відпустки;
  • під час відряджень;
  • при працевлаштуванні за межами країни.

Всі ці заходи не потребують згоди боржника і є завершальною стадією судового провадження.

• Законом також передбачена кримінальна відповідальність за невиконання рішення суду, згідно зі статтею 382 Кримінального кодексу України, що карається:
  • штрафом від п’ятисот до однієї тисячі неоподаткованих мінімумів доходів громадян (8 500 грн. – 17 000 грн.);

позбавлення волі на строк до трьох років.

Для тих споживачів, у яких доходи не дозволяють внести всю суму заборгованості відразу, КП СТКЕ пропонує скласти договір реструктуризації;

Споживачі, які не мають заборгованість на 01.10.2019р., не одержують субсидію, але їх дохід мінімальний, КП СТКЕ пропонує скласти договір розстрочки, тобто 50% оплати у опалювальний сезон, а решту помісячно вносити після закінчення опалювального сезону до початку наступного, що передбачено постановою КМУ № 744 від 19.10.2016р. «Про зменшення фінансового навантаження на споживачів щодо оплати послуги з централізованого опалення шляхом створення умов для отримання розстрочки на оплату послуги з централізованого опалення».
Для укладання договорів споживач може звернутися до відділу збуту за адресою: пр. Гвардійський, 71. Графік роботи відділу: понеділок, вівторок, четвер: 800 – 1700, перерва 1200 – 1245.

Адміністрація КП «Сєвєродонецьктеплокомуненерго»

]]>http://stke.in.ua/2019/09/04/596/]]>