До відома ВПО, демобілізованих військовослужбовців та членів їх сімей

11-09-2018

До відома внутрішньо переміщених осіб, демобілізованих військовослужбовців та членів їх сімей, а також інших осіб, умови життя яких суттєво змінились внаслідок конфлікту, які проживають та працюють на території Луганської області, віком від 18 років

Проект «Економічні можливості постраждалим від конфлікту», що впроваджується Українським жіночим фондом за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), оголошує набір на безкоштовний тренінговий курс з розвитку бізнес-навичок  в Луганській області. Партнером Проекту є громадська організація «Сєвєродонецька молодіжна рада».

Метою навчання є сприяння розвитку самозайнятості та малого бізнесу. Випускники тренінгової програми зможуть взяти участь в конкурсі міні-грантів (до 38 тис. грн.) на заснування/перенесення свого малого бізнесу, а також будуть отримувати консультативну юридичну та методичну підтримку протягом 3 місяців.

Учасники тренінгового курсу зможуть отримувати безкоштовні юридичні консультації щодо заснування, звітування, ведення бізнесу у Центрі підтримки мікробізнесу та самозайнятості, що діє на базі регіонального партнера проекту – ГО »Сєвєродонецька молодіжна рада».

Тренінговий курс складає 10 модулів (повних днів) і триватиме близько 1,5 місяці. Орієнтовний час початку тренінгового курсу – вересень 2018р.

Курс включатиме: вибір напрямків бізнесу, з яких легко почати; тестування бізнес-ідей; методи залучення клієнтів; найбільш сучасні методи просування товарів та послуги через інтернет; техніки продажу; правове забезпечення бізнесу; ведення фінансів та звітність; довгострокове планування в бізнесі; підготовка бізнес-плану.

Участь можуть брати як зареєстровані підприємці, так і особи, які планують започаткувати бізнес, а також підприємці, які бажають перенести бізнес з Донецької, луганської областей або Криму.

Всі учасники тренінгового курсу забезпечені проживанням, харчуванням та відшкодуванням проїзду з районів області.

Для запису на тренінговий курс необхідно заповнити анкету за посиланням:http//clc.to/dah_2g.

Більш детальну інформацію можна отримати за телефоном:098-002-99-88 або звернувшись на електронну пошту eopac [dot] lgatgmail [dot] com.

]]>https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdTs1XBN9jtmwMUDSLo1GdXallEHmGGXys94kT2OdMBSwmBtw/viewform]]>