Голос жінки має силу. 12 червня 2018: Круглий стіл, прес-конференція, відкриття BLOG-Kafe

08-06-2018

Прес-анонс! 12 червня у Сєвєродонецьку – Круглий стіл, Прес-конференція та BLOG-Kafe, які відкривають проект в Луганській області з відновлення миру та діалогу для внутрішньо переміщених жінок «Голос жінки має силу -2018»

11.00– зал засідань №2 Сєвєродонецької міської ради (бул. Дружби народів, 32 а, 3 поверх).

Під час Круглого столу представники ЗМІ, представники громади Луганщини зі статусом ВПО,  представники влади, активні громадські діячі  дізнаються про мету проекту, його заходи, учасників проекту, нові можливості та виклики.

12.30  -  зал засідань №2 Сєвєродонецької міської ради (бул. Дружби народів, 32 а, 3 поверх) по закінченню Круглого столу

прес-конференція для представників ЗМІ щодо нової правозахисної програми у партнерстві із громадськими організаціями, що працюють у семи регіонах: Луганська область (Сєвєродонецьк), Запорізька область (Запоріжжя), Закарпатська область (Ужгород), Чернівецька, Харківська та Дніпропетровська область (Дніпро).

16.00 (м. Сєвєродонецьк пр.Центральний, 54)  Кризовий медіа-центр "Сіверський Донець»

Запрошуємо до відкриття BLOG-Kafe  всіх, для кого блогерство є професією та початківців в цій справ.

Заходи проводить Сєвєродонецька агенція розвитку громади в партнерстві з Сєвєродонецькою міською радою у рамках проекту, що реалізується Фундацією прав людини (Human Rights Foundation) за підтримки Institut für Auslandsbeziehungen (ifa) та Міністерства закордонних справ ФРН.