Громадські слухання з обговорення проєкту містобудівної документації - «Внесення змін до Детального плану території мікрорайону №80 м. Сєвєродонецьк Луганської області»

04-11-2021

Згідно з розпорядженням керівника Сєвєродонецької міської ВЦА від 04.11.2021 № 2198 09.11.2021 року о 14-00 годині у будівлі Сєвєродонецької міської ВЦА за адресою: м. Сєвєродонецьк, бульвар Дружби Народів, 32, III поверх, зал засідань, будуть проведені громадські слухання з обговорення проєкту містобудівної документації - «Внесення змін до Детального плану території мікрорайону №80 м. Сєвєродонецьк Луганської області», з дотриманням обмежувальних карантинних заходів з метою запобігання поширенню короновірусної інфекції.

Проєкт детального плану розміщений на офіційному сайті Сєвєродонецької міської ВЦА в розділі «Містобудівна документація та реєстр містобудівних умов та обмежень» (]]>https://sed-rada.gov.ua/mistobudivna-dokumentaciya]]>) та в холі будівлі Сєвєродонецької міської ВЦА за адресою: м. Сєвєродонецьк, бульвар Дружби Народів, 32.

Бажаючим прийняти участь у громадських слуханнях необхідно подати до 08.11.2021 письмову заяву до управління землеустрою, містобудування та архітектури Сєвєродонецької міської ВЦА (бульвар Дружби Народів, 32, кімн.4, т.4-21-99) з зазначенням паспортних даних.

Відділ містобудування та архітектури Управління

землеустрою, містобудування та архітектури