25-03-2024

Розпорядженням начальника Сєвєродонецької міської  військової адміністрації від 19.03.2024 року №248 ВА «Про припинення Управління охорони здоров'я Сєвєродонецької міської військової адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області шляхом приєднання до Департаменту охорони здоров'я та цивільного захисту населення Сєвєродонецької міської військової адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області створено комісію з реорганізації та зобов’язано:

1.         Припинити в результаті реорганізації Управління охорони здоров'я Сєвєродонецької міської військової адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області (код ЄДРПОУ 26447320, місцезнаходження юридичної особи: Луганська область, Сєвєродонецький район, місто Сєвєродонецьк, вулиця Сметаніна, будинок 2Б). шляхом приєднання до Департаменту охорони здоров'я та цивільного захисту населення Сєвєродонецької міської військової адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області (код СДРГІОУ 45536408).

2. Встановити строк заявлення кредиторами своїх вимог до юридичної особи, що припиняється - два місяці з дня оприлюднення повідомлення про рішення щодо припинення юридичної особи на порталі електронних сервісів Міністерства юстиції України.

3. Майно, права та обов'язки Управління охорони здоров'я Сєвєродонецької міської військової адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області переходять до правонаступника - Департаменту охорони здоров’я та цивільного захисту населення Сєвєродонецької міської військової адміністрації Сєвєродонецького району Луганської областї.

Строк заявлення кредиторами своїх вимог до Управління охорони здоров'я Сєвєродонецької міської військової адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області становить два місяці з дня оприлюднення рішення про припинення юридичної особи, а саме до 25.05.2024 року. Письмові вимоги приймаються на офіційну електронну адресу за посиланням vcaatsed-rada [dot] gov [dot] ua