Повідомлення про початок процедури розгляду проекту «Детальний план частини території міста Сєвєродонецька в районі заводу опорів по вул. Новікова»

10-12-2018

Підстава розроблення містобудівної документації: Детальний план розроблений на підставі рішення сесії Сєвєродонецької міської ради №2523 від 17.04.2018р.  «Про розроблення детального плану частини території міста Сєвєродонецька в районі заводу опорів по вул.Новікова», у відповідності до «Програми з розроблення містобудівної документації на території населених пунктів Сєвєродонецької міської ради на 2018 рік» (зі змінами та доповненнями), затвердженої рішенням сесії міської ради № 2144 від 30.01.2018р.

Замовник містобудівної документації: Сєвєродонецька міська рада.

Розробник містобудівної документації: Харківський інститут ДП УДПІ «Укрміськбудпроект».

Мета розроблення проекту містобудівної документації: Проект «Детальний план частини території міста Сєвєродонецька в районі заводу опорів по вул.Новікова» розроблений з метою уточнення положень генплану міста Сєвєродонецька, розробленого ДП УДПІ «Укрміськбудпроект» в 1994 році, планувальної структури і функціонального призначення частини території міста в районі заводу опорів по вул.Новікова для визначення можливості будівництва комплексу індивідуальних гаражів, інших об’єктів, створення інженерно-транспортної інфраструктури, організації транспортного і пішохідного руху, комплексного благоустрою та озеленення території.

Склад та зміст містобудівної документації: Детальний план складається із пояснювальної записки та графічних матеріалів. В проекті дана оцінка існуючої ситуації та визначені: основні принципи планування та забудови території, формування архітектурної композиції, функціональне використання території, режим та параметри забудови,  розміщення індивідуальних гаражів та інших об’єктів транспортної інфраструктури, інженерне забезпечення, вулична мережа, транспортне обслуговування, організація руху транспорту і пішоходів, містобудівні заходи щодо поліпшення стану навколишнього середовища, інженерна підготовка території, благоустрій території .

Основні техніко-економічні показники: Площа території на яку розроблений детальний план  - 14.3 га. Детальний план розрахований орієнтовно на 15 років.

Назва    показників

Одиниця виміру

Значення показників

Існуючий стан

Етап

від 10 до 20 років

Територія в межах проекту,

у тому числі:

8,6

- ділянки установ і підприємств обслуговування, у тому числі:

1,0

1.Загальноосвітні   навчальні заклади:

0,9

а) адміністративно-учбовий корпус

0,9

- зелені насадження

0,1

- території( ділянки) забудови іншого призначення ( ділової, виробничої, комунально-складської, тощо) , у тому числі:

7,7

1. Гаражний комплекс для постійного зберігання легкових автомобілів у тому числі:

7,5

а)КПП

б) гаражний кооператив на 800 автомобілів

га

в) майстерня по ремонту автомобілів з автомийкою

г) автомайданчик учбовий

1,6

д) майданчик для зберігання конфіскованих автомобілів

0,6

е) майданчик для  огляду автомобілів

ж) накопичувальний майданчик

з) громадська вбиральня

га

ж)майданчик для контейнерів по збору ТПВ

з) об’єкт промисловості

и) виробнича база ТОВ кампанія

« Оріяна»

к) трансформаторна підстанція ТП

2. Відкрита автостоянка

0,2

Інші території

5.7

5,7

Місце і строки ознайомлення з проектом містобудівної документації: З проектом «Детальний план частини території міста Сєвєродонецька в районі заводу опорів по вул.Новікова» можна ознайомитись на офіційному сайті Сєвєродонецької міської ради у розділі «Містобудівна документація» - http://www.sed-rada.gov.ua/mistobudivna-dokumentaciya та в відділі містобудування та архітектури Сєвєродонецької міської ради за адресою: м.Сєвєродонецьк, бульвар Дружби Народів, 32, кімн.5, т.4-23-78 з 16.11.2018р. по 15.12.2018р.

Заплановані інформаційні заходи:

- Розміщення графічних та текстових матеріалів на офіційному сайті Сєвєродонецької міської ради у розділі «Містобудівна документація» та в будівлі Сєвєродонецької міської ради за адресою: м.Сєвєродонецьк, бульвар Дружби Народів, 32, I поверх, хол .

- Інформування мешканців міста про проект детального плану та його обговорення через засоби масової інформації.

- Інформування власників та користувачів земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено проект детального плану, через засоби масової інформації.

Пропозиції до проекту приймаються в строки з 16.11.2018р. по 15.12.2018р. у письмовому вигляді за адресою: м.Сєвєродонецьк, бульвар Дружби Народів, 32, відділ містобудування та архітектури. Пропозиції подаються з урахуванням вимог ст.21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», з зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, з особистим підписом, і повинні містити обґрунтування    з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Відповідальним за організацію розгляду пропозицій призначений начальник відділу містобудування та архітектури міської ради Тетерятник Таіса Іванівна (бульвар Дружби Народів, 32, кімн. 5, т.4-23-78).

Відділ містобудування та архітектури міської ради