Повідомлення про припинення повноважень спостережної комісії при виконкомі міськради та формування її нового складу

27-05-2019

Повідомлення про припинення повноважень спостережної комісії при виконавчому комітеті Сєвєродонецької міської ради та формування її нового складу

На виконання п.10 Положення про спостережну комісію при виконавчому комітеті Сєвєродонецької міської ради, затвердженого рішенням виконавчого комітету Сєвєродонецької міської ради від 23.07.2013р. №584, повідомляємо, що трирічний строк повноважень спостережної комісії при виконавчому комітеті Сєвєродонецької міської ради, яку утворено відповідно до рішення виконавчого комітету Сєвєродонецької міської ради від 31.05.2016р. № 271 «Про затвердження нового складу спостережної комісії при виконавчому комітеті Сєвєродонецької міської ради», закінчується 31 травня 2019 року.

З метою формування нового складу спостережної комісії при виконавчому комітеті Сєвєродонецької міської ради просимо підприємства, установи і організації незалежно від форми власності, які бажають включити до нового складу спостережної комісії своїх представників, подати до міської ради відповідні пропозиції, підписані керівником підприємства, установи, або рішення керівного органу організації. Окремі громадяни подають заяви, підписані особисто.

Членами спостережної комісії не можуть бути судді, представники органів прокуратури, органів внутрішніх справ, Служби безпеки, Державної кримінально-виконавчої служби, адвокати, особи, які мають не погашену чи не зняту в установленому законом порядку судимість, а також особи, які раніше входили до складу спостережних комісій і повноваження яких були припинені достроково.

Голова спостережної  комісії,  його  заступник  та  члени комісії беруть участь у її роботі на громадських засадах.

З Положенням про спостережну комісію при виконавчому комітеті Сєвєродонецької міської ради можна ознайомитися за посиланням: http://www.sed-rada.gov.ua/arhiv-rishen-vikonavchogo-komitetu/vikonkom-miskradi-rishennya-n584-date24072013-1333

Пропозиції щодо кандидатур для формування нового складу спостережної комісії приймаються за адресою: м. Сєвєродонецьк, бульвар Дружби Народів, 32, каб. 81, каб. 19 телефон для довідок 4-30-97. Термін подання пропозицій до 15 червня 2019 року.