Про створення робочої групи для формування завдання на розроблення Комплексного плану просторового розвитку території  Сєвєродонецької МТГ

02-02-2022

Повідомлення

про створення робочої групи для формування завдання на розроблення Комплексного плану просторового розвитку території

Сєвєродонецької міської територіальної громади

Відповідно до розпорядження керівника Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації від 24.01.2022 №144 «Про розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Сєвєродонецької міської територіальної громади Сєвєродонецького району Луганської області» розпочато прийом заяв на включення до складу робочої групи з формування завдання на розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Сєвєродонецької міської територіальної громади.

Згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 01.09.2021 №926 «Про затвердження Порядку розроблення, оновлення, внесення змін та затвердження містобудівної документації» встановлені вимоги до персонального складу робочої групи, як тимчасового консультативного-дорадчого органу, що забезпечує проведення та опрацювання результатів громадського обговорення з формування завдання на розроблення Комплексного плану:

-  у складі робочої групи має бути не менш як п’ять осіб і не більш як 21 особа, з непарною кількістю членів, робоча група складається з представників структурних підрозділів Сєвєродонецької міської ВЦА, органів державної влади, державних та комунальних підприємств, установ та організацій, органів самоорганізації населення, громадських організацій, інших заінтересованих сторін;

- у складі робочої групи частка членів, що представляють структурні підрозділи Сєвєродонецької міської ВЦА, не повинна перевищувати половину складу робочої групи плюс одна особа;

- повинна бути забезпечена участь у робочій групі представників населених пунктів, розташованих на території Сєвєродонецької міської територіальної громади (допускається представлення одним членом робочої групи інтересів кількох суміжних сіл та селищ територіальної громади).

Заяви на включення до робочої групи приймаються з 03 лютого 2022 року по 16 лютого 2022 року включно на ім’я керівника Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації Олександра Стрюка у письмовому вигляді за адресою: Луганська обл., Сєвєродонецький район, м. Сєвєродонецьк, бульвар Дружби Народів, 32, або на електронну адресу: E-mail: egorovandreyatsed-rada [dot] gov [dot] ua.

Управління землеустрою, містобудування та архітектури