Про відкриття тимчасового автобусного маршруту на Пасхальні свята!

10-04-2019

Сєвєродонецька міська рада, враховує  підвищений попит у період Пасхальних свят на послуги з пасажирських перевезень на автобусному маршруті  «м. Сєвєродонецьк – міський цвинтар». Тому, з метою забезпечення якісного та безпечного обслуговування пасажирів, згідно рішення виконавчого комітету №493 від 09 квітня 2019 року, укладено договори на перевезення  пасажирів за даним маршрутом 28 квітня та 5 травня 2018 року.

Вартість проїзду згідно рішення виконавчого комітету Сєвєродонецької міської ради №174 від 20 березня 2018 року, становить 5 гривень, час роботи транспорту по маршруту з 06.00 до 17.00.

До уваги пасажирів! Тимчасові договори на послуги з пасажирських перевезень на автобусному маршруті загального користування  «м. Сєвєродонецьк – міський цвинтар» у період Пасхальних свят, укладено із автотранспортними підприємствами: ПП «Автолайн Компані» та ТОВ «Сєвєродонецьке АТП-10974». На транспортних засобах цих підприємств, під час обслуговування на тимчасовому маршруті, будуть розміщені відповідні трафарети. За вартість оплати проїзду та можливі негаразди під час користування послугами інших перевізників на даному тимчасовому маршруті, Сєвєродонецька міська рада відповідальності не несе.

Сектор транспорту та зв’язку Департаменту
економічного розвитку Сєвєродонецької міської ради.