Триває прийом заявок на дворічну співпрацю з американськими волонтерами у рамках проекту «Молодіжний розвиток»

06-02-2019

Корпус миру США в Україні продовжує прийом заявок на дворічну співпрацю з американськими волонтерами у рамках проекту «Молодіжний розвиток».

Метою проекту є краща підготовка дітей та молоді до участі у соціальному та економічному житті сучасної України через залучення у проекти і заходи, що націлені на розвиток навичок, пов’язаних з фізичним та емоційним здоров’ям, переходом до самостійності та професійної діяльності, а також виховання активної громадянської позиції.

Приймаючою організацією може бути молодіжний центр, молодіжна громадська організація, департамент або відділ молоді та спорту, заклад освіти, або інклюзивно-ресурсний центр.

Якщо Ви бажаєте отримати досвід співпраці з американським волонтером у галузі неформальної освіти та молодіжної роботи, якщо Вас цікавить спільне проведення заходів, тренінгів, таборів та гуртків, а також реалізація молодіжних проектів, - просимо заповнити анкету (]]>завантажити тут >>>]]>) та надіслати за ел. адресою nbykovaatpeacecorps [dot] gov.

Кінцевий термін подачі заявки – 15 лютого 2019 року. Початок співпраці з волонтером – 20 жовтня 2019 року.

З усіх питань звертайтеся до керівника проету «Молодіжний розвиток» Наталії Бикової: тел. 073-3311887, email -nbykovaatpeacecorps [dot] gov.

]]>http://dsmsu.gov.ua/index/ua/material/42349]]>